reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Witajcie
wpadam do Was bo mam wolną chwilę , wczoraj zrobiliśmy z mężem zakupy kupiliśmy sobie po ciuchu i prezent dla mojego chrześniaka od razu poprawił mi się humor ,a u mnie z humorem ciężko bo już drugi dzień nie kupuję w ogóle fajek i odkładam na bejbi już mam 20zł jutro będzie 30 jak mi się uda nie kupić , ciągnie mnie trochę ,ale mam gumy nicorette i jakoś sobie radzę puki co trzymajcie kciuki , robię to dla mojego przyszłego maleństwa :)
Trzymam za Was mocno kciuki za ciężaróweczki , staraczki i oczekujące kobietki :)
 
kobietko powodzenia w rzucaniu palenia. ja to niedawno przechodziłam:)
muszę Ci powiedziec, że wychodziłyśmy za mąż tego samego dnia:)))
 
Moni - faktycznie :D to obchodziliśmy niedawno wspólną rocznicę ślubu to już 5 lat u mnie ,a dzidzi nie ma jedno poronienie mam za sobą potem się bałam , potem pracowałam potem zachorowałam i jakoś tak mi się zeszło ,że już tyle czasu minęło każdy w rodzince wygląda brzuszka ,a tu nic i nic ,ale już niedługo :) babcie nie mogą się doczekać już mają swoje lata jedna moja babcia ma prawie 90 lat i chciałaby dożyć do narodzin prawnuka :)
 


Moni
różnie to z badaniami po starcie jest ale bardzo obszerne info znajdziesz u nas na forum wspisując po prostu badania po poronieniu w wyszukiwarce. Mi lekarz prowadzacy ówczesną ciąże nie zlecił badań bo stwierdził że tak sie czasem zdarza taki los itd...porobiłam je sobie na własna rekę w wiekszosci on tylko zlecił cytologie krew. Inny potem badał mi hormonki. I cytomegalie tez mialam robioną.

Gatto dobrze ze Gattinka sie prawidłowo rozwija ja ma wizyte jutro i jakieś mam złe przeczuciabo dzis:-( w nocy jakies bóle mialam przeszły po lekarstwie dopiero. A co do łożyska to jeszcze mamy troszke czasu może sie podniesie. Ja ostatnio miałam brzeźnie czy bocznie przodujące i na dzien dzisiejszy tez cc mnie by czekało zastanawiam sie czy taki stan może byc przyczyna moich plamień. Kurcze a faktycznie tej narkozy to miałaś bidulko ostatnio ale wiesz no jak trzeba to trzeba. Może znieczulenie podpajeczynkowe można bedzie zastoswać u Ciebie a nie narkoze? Ech byle Maluszka była cała i zdrowa zobaczysz bedzie dobrze:tak:


Zapominajko ja tez "choruję" na spiączke ciązową. A mdłości jeszcze męcza Cię?

kobietko kciuki za niepalenie&&&&&
 
Kobietka, Moni - powodzenia w rzucaniu palenia. Trzymam kciuki, żeby się udało!

Kaso, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę - żeby wszystko było dobrze, a maluszek żeby się pięknie mamusi zaprezentował :)

Zapominajko - śpij, śpij póki możesz ;)

Magda, jak u Ciebie?
 
reklama
Do góry