reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie ja tak na chwilkę wpadam bo zaraz przyjedzie mój siostrzeniec 2 letni i będę się nim opiekować więc pozdrawiam serdecznie miłego dnia życzę
doczytałam troszkę dziewczynki trzymajcie się:)
 
reklama
dziewczynki oto zdjęcia mojego synka:-D jak zorientował się, że go podglądamy to odwrócił się pleckami. Na końcu oczywiście wymiary
 

Załączniki

  • SAM_0675.jpg
    SAM_0675.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 28
  • SAM_0679.jpg
    SAM_0679.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 39
  • SAM_0677.jpg
    SAM_0677.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 29
Magda, i jak tam??? Widzę, że @ nadal nie ma... Kiedy odstawiłaś dupka?

Retiolandia bardzo, bardzo mi przykro
[*]

Ona-to-ma, super, że cukier w porządku :) Trzymam kciuki za USG!

Malgonia, ja brałam ogromna ilość dupka o 3x2 ale nie miałam takich objawów.Ale reakcja organizmu na leki to sprawa bardzo, bardzo indywidualna..

Myszko, powodzenia w walce z wiatrakami :) Mam nadzieję, że jednak to poprawili i nie będziesz już musiała się denerwować. Swoją drogą bardo współczuję, mnie biurokracja i ludzka głupota zawsze doprowadzają do szewskiej pasji a później sobie wyrzucam, że znowu dałam się zdenerwować ;)

Zapominajko - hormony, hormony, hormony ;) Ja w ciąży fuczałam na swojego męża z byle powodu. Taka już nasza natura :)

Izka, oj nie ładnie się ten Twój mąż zachował, nie ładnie. Mój raz tak zrobił - bardzo dawno temu. Ale jak się wydało to się skapnął, że jest mi dużo bardziej przykro niż gdyby mi powiedział co i jak więc już tak nie robi. Ostatnio gadaliśmy o kłamstwie w ogóle i ustaliśmy, że jedyne kłamstwa jakie sobie możemy mówić, to, że np. już jadę, kiedy dopiero wkładam buty ;)

Marta, kurcze ani się obejrzymy i Wojtuś już będzie po drugiej stronie :) Strasznie się cieszę, że wszystko u Was w porządku!

A ja mam dziś ostatni dzień urlopu, od poniedziałku wracam do pracy - zleciało tak szybko, że masakra! No ale z drugiej strony każdy kolejny dzień zbliża mnie do dnia @ albo testowania więc nie ma tego złego ;)
 
marta pieeekny chlopczyk!! jeszcze raz gratulacje, niech rosnie zdrowo dziecinka
suana ja mam nadzieję, że też go to coś nauczy, bo sie wczoraj niesamowicie uryczałam i to widział.. myslę, że cos go tknęło, oby.. Wisz później nawet ciężko jakoś normalnie pogadać, bo ciagle o tym myślę i to we mnie siedzi ehhh i kurde boje się, że choc następnym razem powie mi prawdę to i tak bedę się czegos doszukiwać.
 
Hej

Marta synek cudowny... Rozwija się książkowo:)Super

Magda i Suana głowa do góry, będziemy walczyć razem. Ja dopiero za tydzien mam dni płodne

Izka z mężami czasmi tak bywa. Mam nadzieję, że tym razem zrozumie:) Wszystko będzie ok

Myszko powodzenia...

A u nas zimno brrrr . Nic mi się nie chce. Jakaś senna jestem... Ale za to już weekend. Zamierzam sobie poleniuchowac

Buziale
 
reklama
Marta - super wieści i piękne zdjęcia ! Niech Maluszek rośnie zdrowo.

Magda a ja już myślałam, że jednak będzie Fasolka. No ale następny cykl Wasz .

Retinolandia - jeszcze dodam , że pierwszą @ po łyżeczkowaniu dostałam po 26 dniach, a normalnie cykle mam 24 dniowe, więc tylko +2 dni. A w drugim już jak w zegarku.

Wiecie te wczorajsze sensacje to chyba był normalny ból głowy, tylko ja spanikowałam. Bałam się, żeby nie była to migrena, bo jak mnie dopada - umieram a tu żadnych leków teraz nie wolno. Już mi przeszło, ciśnienie ok.
Dostałam dzisiaj Clexane 40 - cena masakryczna a jeszcze bardziej boję się zatrzyku. Omdlenie prawdopodobne :) No ale chociaż bez krwi. Najlepsze, że kogoś to ja mogę kłuć i widok cudzej krwi na mnie nie działa, ale jak to moja - słabiutko mi się robi :)
Będę teraz miała więcej czasu, bo dostałam zwolnienie od poniedziałku. Nie ma co ryzykować. Do tego astma mi się zaostrzyła, ach zawsze coś.
 
Do góry