reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczyny- pamiętajcie że objawy na ciążę są takie same jak na @:tak:- więc nie ma co się załamywać! Tylko trzeba duuużo się bzykać i myśleć pozytywnie!;-):-)
 
Iza już niedługo bedziesz mogła zgwałcic męża :)! Cierpliwosci!

A oto mój brzuchol, po torturach Wikusi:

nie wiem czy on to wytrzyma haha :-) po takim celibacie łohohohooooooo

ale brzucholek, kurde i pomyśleć, że za niedługo już go nie będzie..
ja musze mojego zaciągnać żeby mi jakieś foty porobił na pamiątkę, bo jedyne co uwieczniam to brzuchol do lusterka w łazience co tydzień :-p

eee mamy tych staraczek tu trocche, a tak cicho siedziałyście :-p
powodzenia dziewczynki!!!! ehhh a pamiętam jak sama na tym etapie byłam, ta niepewność, niecierpliwość nawet, a teraz prosze, prawie końcóweczka :tak: uda się wam wszystkim!!!

Martus ale fajnie brzuszek wyskoczył :-)
 
Dziewczyny- pamiętajcie że objawy na ciążę są takie same jak na @:tak:- więc nie ma co się załamywać! Tylko trzeba duuużo się bzykać i myśleć pozytywnie!;-):-)
Martoocha no wręcz poetycko to ujełaś! :D!!! Nie ma ze boli, bzykać sie trzeba co drugi dzień przynajmniej i będzie sukces! A brzuszek to masz fantastyczny!!! Widać jak pięknie urusł! Ach! Śliczny domek ma Stella! A co do seksiku - to wiem ze zartujesz! Przecież to jak z jazda na rowerze! Teraz tez tego nie robisz, a zawsze sprawia przyjemność i nigdy sie tego nie zapomni :D!

Iza jak to nie wytrzyma!!!! Myśle, że mężowy ze szczęścia to oszaleje! Wióry z łóżka beda lecieć :)!

Ewcik co u Ciebie? Jak sie czujesz???

Ewikewik nikt Cię nie skresla! No co Ty, w życiu! W mojej rodzinie jest doskonały przykład ciąży po 40! Moja Ciocia mając już wtedy dwójkę dorosłych dzieci, znalazła drugiego partnera (a obecnie już wieloletniego męża) i bardzo chcieli mieć dzidzie! Ich córka obecnie jest w ostatniej klasie liceum :)! Tobie sie rowniez powiedzie!

Kochane Staraczki świetna jest ta Wasza lista! Mam nadzieje, ze spodziewane @ nie przyjdą bo jak widać sa dwa zaległe brzuszki do zgarniecia, no i niedługo mój dołączy!

Eska13 witaj kochana! Wiec czekamy teraz na wyniki posiewu! Oby wszystko było dobrze i żebyś mogła jak najszybciej zacząć przytulać sie z mężem!
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny! Coraz więcej chętnych do przejęcia brzuszkow ;) Super i coraz więcej tych brzuszkow do przejęcia.
Neta moja beta z tego piątku ujemna, @ powinna przyjść 4.07, sikańce robię od 2.07. Ale chyba nic z tego, tempka też beznadziejna więc... Next time.
Ewikewik (oczywiście nie Ewcik, już poprawiłam) mnie nikt nie skreśla wręcz przeciwnie mój gin jeden i drugi ze szpitala każą brać się do roboty i trzymają kciuki. A zaraz kończę 39 lat! W dodatku dopiero co wzięłam ślub tyle czekałam na drugą połówkę.Czas mnie goni badzo ale mam nadzieję że się uda.
Pisze z komórki więc jkrótko &&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Lista STARACZEK
happy.gif
:
Neta - termin @ 01. - 03.07.2013
Małgonia - termin @ 04.07.2013

Dorcia - termin @ 0.5 - 06.07.2013
Ewikewik - termin @ 10.07.2013
Suana
FumaFoch

Eska


Widzę,że mamy zbliżone terminy @ póki co :tak:
Reszta staraczek, dopiszcie się do listy :-) Będzie wiadomo za kogo trzymać kciuki,
 
Ostatnia edycja:
Lista staraczek zrobiona - a może listę dziewczyn, które zaraz rodzą? Zobaczymy ile brzuszków jest do oddania :)

Ja się rzadko udzielam, bo jakaś zabiegana jestem, ale mój Myszkowy brzuszek rozwija się :) Trochę się stresuję oczywiście, bo mam głupie myśli czy z dzidzią wszystko ok... 8 lipca mam USG, więc znów zobaczę szkraba i mam nadzieję, że będzie ok :)

Martoocha ale masz cudny brzuszek!!!!!!!!!! Łaaaaaaaaaaaaaa - ja też chcę taki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry