reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej Dziewczyny, ciekawe czy niektóre mnie jeszcze pamiętają. Widzę że już sporo z Was tuli Maleństwa a drugie tyle szykuje się do porodu. Jak zwykle życzę tak szybkiego rozwiązania jakie mi się przytrafiło.
My powoli szykujemy się do drugiego zafasolkowania, ale TSH skacze:no: do tego cykle mam po 40 dni...
Pochwalę się moim Skarbkiem

Uploaded with ImageShack.us nie mogę złego słowa na Niego powiedzieć, tylko spać mógłby lepiej w nocy.
Zaczął chodzić dopiero miesiąc temu a wczoraj skończył 16 miesięcy. Je wszystko!!! Je dużo, ale i dużo "oddaje":-p zakończeniem układu pokarmowego więc nisko na centylu wagowym. Dziś doprowadziłam Go do płaczu :zawstydzona/y:. M miał mu dawać budyń to przyszłam i dla żartów zabrałam że to dla mnie. No i... się rozpłakał mimo że już łyżka szła do buzi.
 
Malgonia Dorcia Ewikewik trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oby wredota nie przyszła !!
Ewikewik moja mama zaszła w ciążę z moim bratem jak miała 42 lata i rodziła jak miała 43!! Nie ma co się łamać - do czasu aż nie ma menopauzy to szansa jest!! Skoro okresujesz to ciąża może Cię zaskoczyć już niebawem :tak:
Wikama Martoocha ale cudne macie brzuszki !!
Eska13 witam Ciebie i zalapalm
[*]
[*] dla Twoich aniołków. Życzę owocnych staranek !!
Galwaygirl witaj kochana!! Ale Twoje słońce urosło, ale ten czas leci!! Zdrówka dla Was życzę no i zafasolkowania!! A z TSH poradzisz sobie !!

A u nas po intensywnym weekendzie, pozytywnie, odpoczęłam, właśnie zasiadam do roboty ale po miło spędzonym czasie aż chce się pracować !!:-)
W piątek byłam z Niną u rehabilitantki, młoda kurczy palce u stóp, podobno to od tego że ją sadzam. Muszę jej kupić porządne sandały z pełną piętą na szczęście znalazłam za 150zł wiec nie jest tak źle z ceną bo takie buciki ogólnie drogie są. Młoda przemiesza się do tyłu a do przodu nie, rehabilitantka powiedziała że przez tydzień mam jej nie sadzać tylko cały czas brzuch i gołe stopy, a jak je bądź jest na spacerze czy nawet drzemka w ciągu dnia - to zakładać buciki z twarda podwszwą, do tego dostałyśmy kulanki do robienia i "wyciąganie" paluszków. Podobno młoda niedługo ruszy już do przodu, nie mogę się doczekać! Wygina się jak szalona jak chce coś sięgnąć i haha wścieka się bo zamiast się przybliżyć, to się oddala :-D trzymajcie za nas kciuki !! Mam nadzieję że już niedługo będę mogła się pochwalić pełzaniem do przodu !!
KochającaMamo czytasz forum? Co u Was?
 
Hej Dziewczyny, Tak więc wszystkim razem i każdej z osobna dziękuję w imieniu swoim i staraczek. Kciuki będą niezbędna, jak nie teraz to next time. Nanulika, Zapominajka - dawajcie te Brzusie do przejęcia. Wikama, Izka - zaraz Wasze :), potem Martoocha!
Wyżej wymienionym, Anula, Danutaski - dzieki.

Witaj Eska w gronie staraczek.
Ewcik, sorki, pomyliłam Twój nick z Ewik, ale macie takie podobne. Już poprawiłam. Ewik A Ty ile wiosen liczysz?

No to staraczki - do dzieła! Jak nie teraz to następne cykle są nasze! Ale może już teraz któraś się wykruszy :)
 
Kobitki do boju ;)! Mój brzunio już tez bardzo chce byc przejęty! Coraz częściej mam naprawde silne skurcze, ciekawa jestem czy dotrzymamy z Lilką do czwartku! Wiem, ze dla niej każdy dzien u mnie w brzuszku jest bezcenny ale już tak bardzo chce ją utulić :)!

Super ta lista! Mam nadzieje, ze okresów coraz mniej będzie i w tym miesiącu już kilka lub nawet wcale sie nie pojawią!

Galwaygirl ale Twòj Synuś fajniutki! przystojniacha z niego! Życzę abyś sobie jak najszybciej z tsh poradziła i rodzeństwo dla synka załatwiła jak najszybciej ;)!

Danutaski napewno Ninka już niedługo pójdzie do przodu! Tyle pracy w to wkladasz, ze nie ma możliwości żeby było inaczej! A co do tych bucików to rzeczywiście ceny mają kosmiczne! Moja córcia tez nóżki ( stópki) układała w nieprawidłowy sposób, ale przy chodzeniu i wyrosła z tego przy pomocy tego typu obuwia specjalistycznego i ćwiczeń!

Iza, Ewcik, Martoocha? Jak minął weekend? Wszystko ok?

Do mnie dzisiaj przyjechała Mama i pobędzie gdzieś ze dwa tygodnie! Bardzo sie cieszę, bo dzieki temu nie martwię sie co zrobie z Wiką gdy zacznę rodzic czy jak sie będę gorzej czuła po cc! A ja pozwolę zacząć sobie odliczanie: 4 dni do cc!
 
Wikama a weekend zlecial szybciutko, teraz leze bo tak plecy napitalaja i brzuch ciagnie ale to przez wzdecia mi sie wydaje bo cos mnie dzisiaj dopadly i az sie wyprostowac nie moge :/ rano pobudka i wycieczka do labo na kilka badan a tak mi sie nie chceeee ale maz ma wolne to bedzie moim szoferem :) w ogole jestem dumna z niego bo robil sobie dzisiaj plan kwartalny i co chwila dopytywal kiedy zamierzam urodzic zeby go sobie dopasowac i ustawil sobie kontrole tak ze caly sierpien i koncowke lipca ma wolne :D wiec licze ze mi sporoo pomoze. Kurcze 4 dni, az trudno mi uwierzyc!!! :eek:

A reszcie jak weekend minal??
 
Galwaygirl super ze sie odezwalas.ale masz slicznego synusia.pamietam jak sie zapisalam na forum to ty jakos mialas rodzic.wszystkoe ci kibicowalysmy.jak mile cie znowu widziec
Wikama no to odliczamy 4 dni!!!:-)
Danutaski zobaczysz pare dni i nina pomknie.u mnie musze zapytac lekarza czy to nornalne bo mala trzyma jeszcze duzo raczki zacisniete.chwyta zabawki tzn probuje i sie ladnie bawi ale jesli niema akurat nic przed soba to ma zacisniete.myslisz ze to normalne? Ty juz bardzie doswiadczona niz ja.niechce chytac na internecie bo jeszcze doszukam sie tysiace chprob u malej
Eska witaj i zapalam [*] dla twojego aniolka
Dziewczyny staraczki trzymamy z Emily mocno kciuki za was.super lista
Marcela jak tam nasz brzuszek sie ma?
A myszka chyba poszla na operacje na ten woreczek albo? Moze napisze to niej smsa i zapytam co tam slychac?
 
reklama
Izka super ze maz ma tyle wolnego.moj byl 3tyg w domu i przy drugim dziecku tez bym chciala zeby tyle byl w domu albo nawet i dluzej.on sam powiedzial ze pierwsze chwile przy pierwszym dziecku sa niezapomniane.pierwsze spacerki.u was bedzie cieplo wiec szybko wyjdziecie na dwor.u nas bylo zimno a pomimo tego qyszlismy na pierwszy spacer 6dni po porodzie tzn krotki ale byl

U nas wekend tez troche zalatany bo wczoraj bylismy w miescie ze znajomymi.oczywiscie obkupilam mala a nie siebie no ale co tam.musialam pokupic sweterkow na 68 bo 62 dobre na dlugosc ale rekawy krotkie.i sa juz takie przeceny i sobie tak chodzilysmy w c&a i kolezanka mi mowi patrz jaka sukienka.no dziewczyny bomba tak mi sie podobala, pomimo ze 74 ale wzielam.wlasnoe tala bym chciala na nasze wesele.zajade jeszcze moze jutro do innego c&a i zapytam czy beda mieli na 90 to by jej wtedy za rok powinna pasowac.jutro wrzuce wam zdjecie.
Mo a dzisiaj urodziny u kuzyna.maja maly salon, ludzi duzo wiec i Emily niewiedziala co sie dzieje.ale o 22 usnela i mysle spokoj
 
Do góry