reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hehhe a co do Drzyzgi to tak jak już wszystkie zostaniemy szczęśliwymi mamami zaszturmujemy tvn:-)
164624_czerwone_drzewo_serce_walentynki.jpg
 

Załączniki

  • 164624_czerwone_drzewo_serce_walentynki.jpg
    164624_czerwone_drzewo_serce_walentynki.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 12
reklama
Eska u mnie tez problemów nie bylo, pierwsza ciąża za pierwszym podejściem, druga ciąża w drugim cyklu, bo miałam tak poprzestawiane, że nie wiedziałam nawet kiedy mam owu :-p
jak to się mówi, do trzech razy sztuka więc teraz zajdziesz raz dwa i donosisz bez problemów!! czego Ci bardzo życzę :-)
 
Myszka no w koooońcu dałaś znak życia!! trzymamy mocno kciuki za operacje!! jak już dojdziesz do siebie to daj znać jak tam :* i jak tam Paul? dawno fotek nie bylo :)

a inne mamuśki to co? obijacie się coś ze zdjęciami!!

laski a u mnie jakieś jajca, mam wrażenie, że młody chce mi gardłem wyjść!! brzuch mi podskoczył do góry haha nawet w pępku żem teraz chudssza :-p a pod cycami mam taka guuule!! albo się poprzekręcał albo nie wiem, bo wczorajszy dzien i dzisiejsza noc to wieczne akrobacje były.. jeszcze mnie tak łeb napitalał od oka, chyba ciśnienie, że spać nie mogłam i on dawał czadu cały czas :/ normalnie jakieś anomalie na końcówce..
 
Myszko trzymamy kciuki za operację i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia już po :)

Martula masz boski ten brzuszek, taki zgrabniutki :) Ale Ty cała taka zgrabna!

My kochaliśmy się 1 jak do tej pory, jakieś 3 tyg temu. Teraz mam bóle brzucha, więc odpada, ale ochota jest :p
 
Myszka no właśnie dzisiaj ide do ginka, ale bez usg kurde wiec nawet nie wiem ile w przyblizeniu wazy, zobacze tylko jak ulozony i tyle.. byleby sie tylko nie przekrecil.. ale strasznie ruchliwy się zrobil..
 
reklama
Iza niezapomnij wspomniec o tym ginkowi;-) spokojnie wiecie ze ja panikara jestem i chyba tylko czkawki nie bylam kontrolowac:-D
Ale wg mnie lepiej dmuchac na zimne, niz sie spazyc;-)
 
Do góry