reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ok, to umawiamy sie tak, że ja jutro biorę brzuch Izki, a Neta przejmuje od Ewcik ;) Tylko wiesz Izka, jak jutro test będzie negatywny to musisz z brzuchem jeszcze kolejny miesiąc wytrzymać ;)
 
Witam dziewczyny
Caly czas was podczytuje ale odpisac na urlopie jakos czasu brak.dwa tyg minely nawet niewiem kiedy.spedzamy jeszcze z rodzinka przepiekny wekend i jutro albo pojutrze w nocy wracamy do domku na dwa dni i potem wybieramy sie jeszcze na pare dni nad morze.chrzciny emily byly przepiekne, mala tutaj grzeczna bardzo.do wesela tez duzo zalatwione, suknia wybrana tylko w grudniu wezma moje pomiary i zaczna szyc.alkohol tez juz zakupiony wiec jako ttako najwieksze wydatki za nami.
Izka no to czekamy juz z niecierpliwoscia
A staraczki sie przygotowuja do przejecia:-)
A jak tam Ewcik bo nic niepisze jak tam na wylocie?
 
Witam dziewczyny
Caly czas was podczytuje ale odpisac na urlopie jakos czasu brak.dwa tyg minely nawet niewiem kiedy.spedzamy jeszcze z rodzinka przepiekny wekend i jutro albo pojutrze w nocy wracamy do domku na dwa dni i potem wybieramy sie jeszcze na pare dni nad morze.chrzciny emily byly przepiekne, mala tutaj grzeczna bardzo.do wesela tez duzo zalatwione, suknia wybrana tylko w grudniu wezma moje pomiary i zaczna szyc.alkohol tez juz zakupiony wiec jako ttako najwieksze wydatki za nami.
Izka no to czekamy juz z niecierpliwoscia
A staraczki sie przygotowuja do przejecia:-)
A jak tam Ewcik bo nic niepisze jak tam na wylocie?
 
Dziewczyny nie chcę nic mówić ale mojego brzuszka też nikt nie przejął:) a Mati już 2, 5 miesiąca ma skończone! Nie wiem czy się nie przeterminowal...
Nie wiem jak wy mamuśki dajecie radę tu pisać co chwila, Myszko poklony głównie do ciebie! :) masz chłopaków do pomocy więc pewnie to to:) Ja mimo że Matylda coraz fajniejsza to jednak każda wolną chwilę wykorzystuje na obróbkę domu:pranie, sprzatanie, gotowanie itp
3mam kciuki za wszystkie staraczki i za IZKE rzecz jasna! &&&&&&
U nas coraz fajniej. Mati już gluzy, uśmiecha się co chwila, jest przeslodka! Wczoraj pobiła rekord w spaniu w nocy. 21:30 - 4:00 i 4 : 30 - 7 : 15 :) wiem że są dzieci które więcej śpią ale ona od urodzenia nas nie rozpieszczala wiec dla nas to luksus!:)
S w ten weekend pracuje a ma być 37 stopni wiec zawozi nas do ciotki i jedziemy z nimi na działkę przy lesie. Mati ciężko znosi te upały wiec może w takiej scenerii będzie lepiej; )
Zmykam spać kochane. W załączniku moja maleńka:)<3
 

Załączniki

  • 20130723_081657-1.jpg
    20130723_081657-1.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 49
nanu słodka jest;):):) a co ze spaniem to szacun mój Niuniek cały czas sie budzi 4-5 razy w ciągu nocy pobujamy go chwile czasem troche dłuuuuższą no i śpi a marze o wyspaniu sie.... eh ciekawe kiedy mu sie to odmieni:dry:
karo dobrze że chrzciny sie udały i alko zakupiony wesele będzie jak sie patrzy.... a jak sie nie patrzy też będzie;-):-D:-D jaką suknię będziesz miała pochwal się????????:tak:
 
Ejjjj nie zapominajcie, że jeszcze ja jestem do testowania w ale jakoś w następną środę :pPPP
W końcu 3 brzuchy sa do przejęcia z tego co tak czytam :pPP
Ja wczoraj byłam na panieńskim przyjaciółki i nie mogłam się tknąć alkoholu :))) może to dobry znak:)))
Pozdrawiam wszystkie staraczki, mamuśki i brzuchatki
a Izka Tobie w szczególności dużo cierpliwości życzę:)
 
Nanu to proste jak ogarnac wszystko w domu ;-) pranie, kurze robie jak maly spi odkurzam gdy sie obudzi i zje... wtedy ma czas na zabawe na macie albo w lozeczku gada z miskami z karuzeli ;-) (dzwiek odkurzacza tez go zamula do spania), wiec po odkurzaniu maly juz prawie gotowy do kolejnej drzemki to ja lece podlogi na mokro i ide wieszac pranie :-D. Gotuje raz na caly tydzien wiec jeden wieczor poswiecam gdy maly juz spi na noc (od 21-21:30 spi do 6:00-7:00). Rano wstaje przed nim i zanim sie obudzi zdarze sobie pomyc naczynia, wygotowac flaszeczki i zjesc kleik ryzowy ;-) obiady gotowe tyle tylko co ziemniaka ugotowac i salatke ale wtedy ktorys z chlopakow zagaduje ssaczka :-D

Izka moj pierworodny przyszedl rowno tydzien po terminie... tak sie zadomowil w brzuszku ;-) cierpliwosci choc doskonale Cie rozumiem :*

Ewelka moze maly zjada za malo na noc i dlatego Wam sie wybudza??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki, podczytuję, tylko jakoś brak weny na pisanie. My znów chore. Do tego dzisiaj jestem z Niną sama i obie zdychamy.
Kiedy to się skończy? Czy tak będzie cały czas, bo Nina do żłobka chodzi?
Na plus to to, że młoda wczoraj zaczaiła, że może sama przekręcić się na plecy z brzucha, i od wczoraj kręci się w kółko, to na brzuch, to na plecy, i znów na brzuch, i na plecy, tak jej się spodobało. Bardzo mnie to cieszy, naczekałam się 10 miechów aby Minia zaczaiła że można samemu się okręcić i że jest to fajne!
Powoli robi pozy do samodzielnego siadu z brzucha, i podnosi tyłek na raczki, jeszcze nie siada i nie raczkuje ale myślę że do 11 miesięcy powinna się wyrobić. Może już o tym pisałam, nie pamiętam, jakoś mi dzisiaj mózg nie funkcjonuje. Mam gorączkę, w taki upał to fatalne, pocę się cała, nie tylko pod pachami ale na czole, między piersiami, w zgięciach nóg i rąk. A że mi jest gorąco, to rozbieram Ninę, bo myślę sobie że jej też ciepło, a ona psika! Do dupy jak człowiek nie umie ocenić jak jest na prawdę jak się trza dzieciem opiekować, bo nie wiem jak ma być ubrana! Rozebrałam ją do pieluchy ale psikała więc założyłam bluzkę z krótkim rękawem i niby jest ok, nie poci się, nie psika. Rano chyba znów do lekarza :dry:

Myszko uwielbiam czytać co tam u Was. Fajnie masz to wszystko poukładane. Nina jak miała 3 miechy spała od 19/20 do 6/7 a jak miała 4 to spała do 7/8. Jest to rewelacyjne, kiedy dziecię się wysypia i pozwala wysypiać się rodzicom! Ta przewidywalność też, kiedy wiesz co można zrobić, bo wiesz że nocka będzie spokojna, gratuluję!
Izka biedaczko, tyle cierpliwości potrzeba Ci na koniec. Ale każdy dzień przybliża Was do spotkania!
Czy zauważyłyście, że tak to bywa, że w trakcie ciąży, jak nie powinno się nic dziać, to wtedy trzeba brać różne leki, leżeć itd żeby nie było przedwczesnego porodu, a jak przychodzi czas porodu, to często dziecię nie chce wyjść? :)
Suana szkoda. Dzisiaj termin @? Puki nie przyjdzie, jest nadzieja!
Teraz chyba powinna Dorcia testować? Choć nie wiem czy ona testuje, czy czeka na termin @?
Ewelko u nas nadal anemia. Nie za duża, ale ciągle jest.
Nanu ale roześmiany słodziaczek!! Śliczności !!
Karo super że wszystko się udało, także wypoczynek.
Ja zostałam dzisiaj rano poproszona aby być chrzestną u córki od siostry mojego męża, chrzciny już we wrześniu i będą wyprawiane u nas w domu, na tydzień przed Ninki urodzinkami.
 
Do góry