reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
aneta a jak ty się czujesz?? krwawisz?? jak zabieg maleństwa??

isiorek ja mam za sobą trzy straty a teraz puki co serduszko bije więc cyc do przodu i bądź dobrej myśli

Twój Gabiś tylko rok młodszy od mojej Gabi ;) hehe....nadzieja umiera ostatnia, pewnie tak...czasem się zastanawiam gdzie jest moja granica i z każdym takim zdarzeniem widzę że coraz dalej...w tych staraniach o kolejne słońce w życiu
 
ale jak to możliwe jak skok temperatury miałam 1 kwietnia :( powinien być to 4-5 tc...no jutro się dowiem, krwawienie nie rozwinęło się i mam brązowe plamienie, ale martwi mnie trochę skrzepów co by wskazywało na wczesne poronienie lub ciążę pozamaniczną nie
 
Hej
Isiorek, powtórz betę, nawet jutro po 24 h bo powinna wzrosnąć a jeśli nie to może to biochemiczna
Lux a jak u Ciebie?
Aneta CK, jak krwawienie, mam nadzieję że przeszło i wszystko u CIEBIE dobrze
Pozdrawiam Was Dziewczyny

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aneta a jak ty się czujesz?? krwawisz?? jak zabieg maleństwa??

isiorek ja mam za sobą trzy straty a teraz puki co serduszko bije więc cyc do przodu i bądź dobrej myśli


Ogolnie czuje sie w miarę. Jak dużo leze to jest dobrze. Ale jak wstaje do synka zrobic mu sniadanko czy cos to mnie zaczyna bolec brzuch. Ba szczescie juz nie krwawie od niedzieli. Wczoraj tylko jak bylam z malym w szpitalu to pare takich nitek krwi widzialam ale to taka starsza krew . Lekarze mowili ze tak moze byc. Znowu mi sie włącza myslenie czy serduszko bije. Mam nadzieje ze dzidzia sobie z tym krwiakiem poradzi.

U synka wczoraj byla masakra. Bardzo zle zniósł narkoze. Krzyczal i rzucal sie 1.5 h . nie moglam go z ciocia utrzymac. Zawinelysmy go w narzute i obie mocno trzymalysmy zeby sobie krzywdy nie zrobil. Pogryzl nas podrapal a lekarze kiwali tylko glowami i mowili ze musi mu to samo minac bo niektore dzieci tak wlasnie reagują. I faktycznie po 1.5 h od zabiegu wylaczyl sie usnal na pol h i jak wstal to juz byl normalny. Wczoraj bylam tym załamana a dziś cieszę sie ze to juz mamy za sobą i nie goraczkuje nie krwawi normalnie sie bawi i je wiec jestem dobrej mysli. Maz go na kontrole do laryngologa musi w pon zabrać.
 
reklama
aneta - migdałki?

no powtórze jutro bete jadąc do ginka na wizyte

ale albo wczesne poronienie, albo pozamaciczna, albo biochemiczna...nie możliwe jest wczesna ciąża niż mi wychodzi ze skoku temp...by wynikało że jajeczko się bujało tydzień gdzieś w jajowodzie i bawiło w ciuciubabke z plemnikami bo w okolicy owu atakowały cały czas ;)
 
Do góry