reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

aneta - migdałki?

no powtórze jutro bete jadąc do ginka na wizyte

ale albo wczesne poronienie, albo pozamaciczna, albo biochemiczna...nie możliwe jest wczesna ciąża niż mi wychodzi ze skoku temp...by wynikało że jajeczko się bujało tydzień gdzieś w jajowodzie i bawiło w ciuciubabke z plemnikami bo w okolicy owu atakowały cały czas ;)

Polipy miedzy nosem a gardlem (podobno sporo mial tego świństwa) i nacięcia błony bębenekowej w uszach zeby zeszla mu stamtąd woda. Podobno od tego tak czeso choruje i mu caly czas cieknie z nosa i ma zapalenia uszu. Mam nadzieje ze pomoze.

Isiorek daj znac po wizycie co sie u Ciebie w brzuszku dzieje.

Moj mąż właśnie wrócił od mojego szefa. Zawiózł mu moje zwolnienie. Podobno szef w ciężkim szoku ze moglam zwolnienie dostarczyc. Podczas naszje 5 letniej współpracy pierwszy raz mi sie zdarzyło.

Dobranoc wszystkim. Ja odpadam na dzis .
 
reklama
Hej
Isiorek, powtórz betę, nawet jutro po 24 h bo powinna wzrosnąć a jeśli nie to może to biochemiczna
Lux a jak u Ciebie?
Aneta CK, jak krwawienie, mam nadzieję że przeszło i wszystko u CIEBIE dobrze
Pozdrawiam Was Dziewczyny

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
mdlosci mdlosci mdlosci i doszla sennosc i ogrom pryszczy
 
ciąża, normalne poronienie, o tyle lepiej niż ostatnio, że powinno się samo oczyścić, bez łyżeczkowania....wiedziałam, że to boli ale nie myślałam, że aż tak, że bardzej niż okres, że prawie jak przy porodzie :(
po jednym poronieniu można się pozbierać ale jak po dwóch :(
 
reklama
ciąża, normalne poronienie, o tyle lepiej niż ostatnio, że powinno się samo oczyścić, bez łyżeczkowania....wiedziałam, że to boli ale nie myślałam, że aż tak, że bardzej niż okres, że prawie jak przy porodzie :(
po jednym poronieniu można się pozbierać ale jak po dwóch :(
Można i po 5[emoji53] nie masz wyjscia[emoji53] powinno samoistnie się oczyścić...mi nawet prawie 7 tygodniowa się samoistnie oczyscila[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry