reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Chciejko wyczujesz na odległość. Jeśli Ty nie palisz to bez problemu wyczujesz. No i przecież gdzieś musi trzymać te papierosy wiec wpadły by Ci w ręce. Miejmy nadzieję że mąż wiecej tego.samego błędu nie popełni bo ma.bardzo dużo do.stracenia :-*
Doris to prawda dopiero tyle co bylam na patologii ciąży a to już 4 miesiące minęły Piotrusiowi.

Życzę Wam abyście wszystkie miały takie szczęście u swojego boku :-*
1461484953-1d1mld.jpeg
1461484971-1d1mld.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Wszystkim. Jak się nasze zaciazone koleżanki czują? Miłego dnia. Lecę pracować kochane.

Lux u mnie owu jeszcze nie ma, ale chyba uda się żeby mąż był w tym czasie w domu.
 
Dzień dobry Wszystkim. Jak się nasze zaciazone koleżanki czują? Miłego dnia. Lecę pracować kochane.

Lux u mnie owu jeszcze nie ma, ale chyba uda się żeby mąż był w tym czasie w domu.
Hej W takim razie trzymam kciuki za owocne staranka. Bądź pierwsza z terminem na styczeń [emoji3] [emoji3]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
chciejka teraz twoja kolej na pewno się uda:)

ja dziś zaczęłam ćwiczyć:) tylko nogi żeby brzucha nie obciążać ale powiem wam że zdecydowanie lepiej się czuję:)

aneta jak u ciebie??

mania lux jak tam objawy ciążowe?? dokuczają?? ja wam powiem ze mi to już wszystko przeszło:) jedyne co to sutki sa wrażliwe i trochę więcej krostek.. więc super mam nadzieję ze wszystko w środku ok w piątek się okaże
 
chciejka teraz twoja kolej na pewno się uda:)

ja dziś zaczęłam ćwiczyć:) tylko nogi żeby brzucha nie obciążać ale powiem wam że zdecydowanie lepiej się czuję:)

aneta jak u ciebie??

mania lux jak tam objawy ciążowe?? dokuczają?? ja wam powiem ze mi to już wszystko przeszło:) jedyne co to sutki sa wrażliwe i trochę więcej krostek.. więc super mam nadzieję ze wszystko w środku ok w piątek się okaże
dzis mdlosci sie uspokoily, bo podjadam cos ciagle,ale rano wymiotowalam podczas mycia zebow, piersi sa ogromne i coraz bardziej bola, juz w srode wizyta, nie moge sie doczekac i boje sie jednoczesnie
 
reklama
Do góry