reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dżoł przy okazji jakiś badań mozesz sobie sprawdzić, lepiej kontrolować co jakiś czas:happy2: no i trzymam kciuki za ten cykl :happy2: Kiedy planujesz pierwszy monit?
No to teraz czekam na @ i zobaczymy co z torbielą, może też będą jakieś dobre wiadomości :happy2:
 
Mi generalnie pasuja srody bo wtedy gin jest popoludniu, no ale jak trzeba bedzie to wezme wolne. W srode za tydzien mi wypadnie 11 dc, nie wiem czy to nie za szybko i czy juz bedzie widac jakies pecherzyki. Teraz mialam owu w 15 dc.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja właśnie na pierwsze usg chodziłam ok 13 dc bo owu zawsze miałam po 15dc ale potem zaczęłam pić inofolic i owu trochę przyśpieszyła i chodziłam już w 10 dc jak ci pasuje to idz jak jajko będzie małe to kolejna wizyta będzie nie za dwa dni tylko za 4 a będziesz mieć pewność że nie przegapisz
 
Witam dziewczyny... przeniosłam się tutaj z forum Majowe mamy 2017.. Miałam być właśnie majową mamą, ale nie będzie mi to dane. Wczoraj miałam zabieg robiony.. We wtorek byłam na wizycie u gina w 10 tyg i ciąża obumarła. Dzidziuś zatrzymał się na 8 tygodniu, serce nie biło... nie było żadnego krwawienia, niczego... od razu skierowanie do szpitala... wczoraj po zabiegu wyszłam do domu. Stąd moje pytanie.. bo wy dziewczyny też jesteście po takich przeżyciach... Kiedy dostałyście okres po takim zabiegu i kiedy wznowiłyście starania po poronieniu zatrzymanym?
 
reklama
Witam dziewczyny... przeniosłam się tutaj z forum Majowe mamy 2017.. Miałam być właśnie majową mamą, ale nie będzie mi to dane. Wczoraj miałam zabieg robiony.. We wtorek byłam na wizycie u gina w 10 tyg i ciąża obumarła. Dzidziuś zatrzymał się na 8 tygodniu, serce nie biło... nie było żadnego krwawienia, niczego... od razu skierowanie do szpitala... wczoraj po zabiegu wyszłam do domu. Stąd moje pytanie.. bo wy dziewczyny też jesteście po takich przeżyciach... Kiedy dostałyście okres po takim zabiegu i kiedy wznowiłyście starania po poronieniu zatrzymanym?
Przykro mi z powodu Twojej straty [*]
Z okresem po porodzie bywa różnie. Wszystko zależy od wielkosci bety, a co za tym idzie od tygodnia ciąży też. Im ciąża wyższa tym beta wysoka i wtedy potrzeba wiecej czasu aze beta spadnie do zera. U mnie okres pojawil się po ok 6-7 tyg z tym, że ja urodziłam w 19tc.
Ale mniej więcej tyle czasu potrzeba na pierwszy @. Teoretycznie do starań mozecie wrócić po 3.cyklu, ale sa lekarze ktorzy każą starać się od razu, a są tacy, co.po pół roku. Najlepiej na najblizszej kontroli po zabiegu zapytaj swojego lekarza. Ja czekalam prawie pół roku ale dlatego, że musialam wyleczyc przyczynę mojej straty

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry