G
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
takie cuda wychodzą najlepiej :-) ja też mam groszka wogóle się go nie spodziewając :-) niech rośnie zdrowo!!!!Rozmaryn nie nie miałam we wrześniu byłam na usg w 13 dc, endo było 6 a i cykl jak to gin powiedział bezowulacyjny, wiec to CUD! !!!!!!!!!
Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
o kurcze, ale niespodzianka!!!! gratuluje!!!! ♥
piekny bladzioszek! moje gratulacjeOrdynatorzy tacy już są, byle lekarze byli ludźmi.
Gratuluje Beti
Ja też zrobiłam dziś rano test mam mam 27 dc wiec jeszcze za wcześnie ale mam nadzieję bo wygląda tak
Zobacz załącznik 779744
wczoraj rano też próbowałam i wyszedł taki jeszcze bledszy jak wysechł to prawie znikł. Ten też już ma 2 godziny i jest prawie suchy. Tak sie boję , mam nadzieję ze wszytko jest na dobrej drodze
Ja tez mialam taki test w 24dc.. Potem juz tylko ciemnialteż taki jaśniutki jak mój
boje sie cieszyć