reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dokladnie.. Ahh te nasze rozterki.. Ja tez tak teraz czekam.. Bo juz w 2014 gadalam mezowi o dziecku drugim. Ale nie bo licencjat i umowy na stale nie mialam. W miedzy czasie dostalam umowe i w tym roku sie obronilam. Wiec teraz super moment a tu moze praca nowa sie szykuje.. Choc nie nastawiam sie ale a noz widelec sie uda i znow trzeba przeczekac..
Jeszcze młoda jesteś, masz czas [emoji4] W przeciwieństwie do mnie [emoji23] Nie chcę być pacjentką geriatryczną [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Praca czy ciąża, to chyba najgorszy dylemat.
Ja tak właśnie odkladam poszukiwania nowej pracy ze względu na starania i też tym mocno sfrustrowana chodzę.
No nic, zobaczymy co będzie. Do końca roku i w styczniu pewnie będę składać cv
 
To fajna różnica między dziećmi [emoji178] U mnie mały w kwietniu skończy 8 lat więc naprawdę na mnie już pora [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Różnica jak dla mnie idealna ^_^
Ale trzeciego po kolejnych dwóch latach już bym fizycznie nie dała rady ogarnąć :baffled: miała być różnica między 2,5 a 3... zobaczymy czy się uda :unsure:
 
Wyszłam od lekarza. Całe szczęście mojej zwolniło się miejsce [emoji38]
Z przyjemnością oświadczam, że wracam do domu molestować mojego K. gdyż jest wielki pęcherzyk po prawej stronie czekający na pęknięcie!!!!
Czyli dobrze czułam wczoraj ta prawa stronę!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry