reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
yy, ja tam o blizniakach nie marze :p
Tzn na pewno byloby to ciekawe doswiadczenie, ale chyba bardziej meczace niz ciekawe przez pierwsze kilka miesiecy ;) no i ciaza wysokiego ryzyka...
Gdyby sie trafily, to rozpaczac nie bede, ale jednak wole jedno bejbe na raz :)
 
yy, ja tam o blizniakach nie marze [emoji14]
Tzn na pewno byloby to ciekawe doswiadczenie, ale chyba bardziej meczace niz ciekawe przez pierwsze kilka miesiecy ;) no i ciaza wysokiego ryzyka...
Gdyby sie trafily, to rozpaczac nie bede, ale jednak wole jedno bejbe na raz :)
Ja bym mogła zamknąć warsztat gdyby były bliźniaki a tak myślę że jeszcze dwójkę bym chciała [emoji16] Tylko mąż jest przerażony moim instynktem [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest pęcherzyk z wczorajszego usg i pytanie kiedy zamierza peknac. Ja się na tym w ogóle nie znam co i jak, pierwszy raz bym testowała

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w sumie też nie bardzo się znam... Koleżance lekarz powiedział że jak będą dwie ciemne krechy to znak że trzeba działać [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie też nie bardzo się znam... Koleżance lekarz powiedział że jak będą dwie ciemne krechy to znak że trzeba działać [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
To nawet nie wiem czy jest sens je robić, moja też kazała już działać i w pon na monitoring przyjechac zeby sprawdzić czy pękł

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu trzymam kciuki tak by było najlepiej od razu większą rodzina o dwóch bobaskow ☺
Powiem Ci ze ja bardzo byłam wcześniej nastawiona negatywnie na bliźniaki a teraz po tym co przeszłam zmieniłam zdanie o 100%☺i jakby były bliźniaki cieszyła bym się bardzo ☺
Wiesz co będziemy miały podobne daty @ w grudniu tylko ze ja będę na swoja czekała z niecierpliwością i odrazu zaczynamy starania a Tobie życzę jej brak i dwóch kreseczek ☺
Marta ja tez czekam z niecierpliwoscia;) tez zaczynamy sie starac;) mam nadzieje ze uda nam sie za 1szym razem;) bylam z tym podaniem w pracy a dyr powiedziala ze na dzien dzisiejszy nie szukaja wiec moze juz kogos maja..:p
 
To nawet nie wiem czy jest sens je robić, moja też kazała już działać i w pon na monitoring przyjechac zeby sprawdzić czy pękł

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
To działajcie, nie ma na co czekać [emoji16] Wydaje mi się, że nie ma potrzeby teraz robić skoro jesteś po monitoringu [emoji6]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta ja tez czekam z niecierpliwoscia;) tez zaczynamy sie starac;) mam nadzieje ze uda nam sie za 1szym razem;) bylam z tym podaniem w pracy a dyr powiedziala ze na dzien dzisiejszy nie szukaja wiec moze juz kogos maja..:p
To w sumie sprawa jasna i jest zielone światło [emoji16] Super! A pracą się nie przejmuj, znajdziesz nową jak maluszek podrośnie [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie mocno kciuki ✊i trochę Wam zazdroszczę tego oczekiwania na testowanie bo ja niestety jeszcze musze poczekać do pierwszej @ a już bym chciała mieć nadzieję że jest fasolka ☺jestem bardzo niecierpliwa osoba
 
reklama
Dziewczyny trzymam za Was wszystkie mocno kciuki [emoji110]i trochę Wam zazdroszczę tego oczekiwania na testowanie bo ja niestety jeszcze musze poczekać do pierwszej @ a już bym chciała mieć nadzieję że jest fasolka [emoji5]jestem bardzo niecierpliwa osoba
Chyba każda starająca się jest niecierpliwa [emoji16] Najpierw czekasz kiedy w końcu będzie można się starać, później czekasz i sie denerwujesz aż test wyjdzie pozytywny. Jak jesteś już w ciąży to się niecierpliwisz kiedy w końcu urodzisz... [emoji23] Taka już nasza natura [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry