reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A ja właśnie złożyłam szafkę rtv [emoji16] Tylko odcisków sobie narobiłam [emoji23] A jutro przywiozą jeszcze szafę i komodę to będę miała zajęcie [emoji23][emoji23][emoji23] Mąż jest niepocieszony że pracuje na popołudnie, bo też lubi się w to bawić [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To może nie odciągaj tego i idź po antybiotyk... Później będzie ciężko wyleczyć [emoji53]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Po antybiotyk to wystarczy, że do kuchni pójdę ;)
Mam lekarze w rodzinie, więc jestem zaopatrzona na szczęście... Ale tak bardzo chciałabym się z tego wylizac bez antybiotyku :( ostatnio dwa miesiące temu brałam z tego samego powodu
 
Po antybiotyk to wystarczy, że do kuchni pójdę ;)
Mam lekarze w rodzinie, więc jestem zaopatrzona na szczęście... Ale tak bardzo chciałabym się z tego wylizac bez antybiotyku :( ostatnio dwa miesiące temu brałam z tego samego powodu
To może nie doleczyłaś że znów się odnowiło? Kurde współczuję, wiem co to ból zatok [emoji53]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No I melduję się z małpą, nie zaskoczyła mnie i przyszła dokładnie w terminie :p
Oczywiście znowu ledwo co leci...
Właściwie to nie wiem czy to okres, czy raczej plamienie w terminie @ :confused:
W piątek Idę krew dać na badanie, zobaczymy czy coś da się z tego wywnioskować...
 
No I melduję się z małpą, nie zaskoczyła mnie i przyszła dokładnie w terminie [emoji14]
Oczywiście znowu ledwo co leci...
Właściwie to nie wiem czy to okres, czy raczej plamienie w terminie @ :confused:
W piątek Idę krew dać na badanie, zobaczymy czy coś da się z tego wywnioskować...
Mam cichą nadzieję że to nie okres

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też się pojawilo plamienie, @ powinnam dostac za 2 dni jakoś. I całe pozytywne myślenie zniknęło :/
 
Ale wiecie co? Kolejny termin @ wychodzi mi dokladnie na 1 stycznia! :D wyobrazcie sobie jaki bylby fajny poczatek roku, gdyby jednak sie nie pojawila nastepna... ;)
 
Ja czuję też że @ coraz bliżej ale jakoś mnie to nie martwi [emoji6] Nie teraz to następnym razem się uda [emoji16] I wrzesień też byłby fajny na termin porodu [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manki u mnie to samo, wczoraj bylam u gina i bylo plamienie, kazala liczyc jako 1 dc. a to byl 26 dc ale licze od dzis 1 dc. jestem przeziebiona i pewnie dlatego tak malo leci. tez chcialam zrobic tarczycowe do konca tyg. ale nie wiem czy wyniki nie beda "sfalszowane" jak to prawie nie leci i do tego choroba ;-(
 
reklama
Dziewczyny ja tez dostalam @ dzisiaj;) tak jak obstawialam, w ten dzien przyszla.. Wiec jak tylko sie skonczy zaczynamy starania:)
 
Do góry