reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewela tsh masz dosyć wysokie. Przy staraniach powinno być w okolicach 1. Szkoda, że nie robiłaś jednocześnie ft3 i ft4-wtedy bardziej można ocenić pracę tarczycy niż po samym tsh.
Progesteron ok, moj gin mówi, że po owulacji najlepiej jak jest powyżej 10 :) w którym dniu po owulacji robiłaś?
 
reklama
Cześć dziewczyny co tu dzisjaj taka cisza ☺ co tam u Was jak testy co u niektórych a u innych bety?
Ja czekam z niecierpliwością do końca @ żeby zacząć nowe staranka ☺☺☺
 
No pamiętam jak mąż szlaban założył na seksy :)
To chyba skoro w czasie teoretycznej owulacji uwazaliscie, to musiało pyknąć później ;)
Ja tez jestem tego zdania.. Od 14 dc juz kochalismy sie normalnie bo mialo juz byc po owu a chyba wlasnie chyba potem ta owu byla ale nie wiem w ktory dzien:p
 
Cześć dziewczyny co tu dzisjaj taka cisza [emoji5] co tam u Was jak testy co u niektórych a u innych bety?
Ja czekam z niecierpliwością do końca @ żeby zacząć nowe staranka [emoji5][emoji5][emoji5]
Ja twardo czekam z testowaniem do soboty, a póki co doszukuję się choćby cienia we wczorajszym teście [emoji23][emoji23][emoji23] Choć brzuch napęczniały jakby zaraz miała być @ [emoji58]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja twardo czekam z testowaniem do soboty, a póki co doszukuję się choćby cienia we wczorajszym teście [emoji23][emoji23][emoji23] Choć brzuch napęczniały jakby zaraz miała być @ [emoji58]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
A na kiedy termin @ masz?

Ja dzisiaj na betę nie dotarłam, bo coś się pokiełbasiło z zapisami przez internet -_-
Ale za to od rana żołądek już mi nie daje zapomnieć o tym, że jestem w ciąży :p także póki co dam sobie spokój z testami, już i tak jestem spokojniejsza.
No i głowa mi napier.... :hmm:
Chciałam, to mam :laugh2:
 
A na kiedy termin @ masz?

Ja dzisiaj na betę nie dotarłam, bo coś się pokiełbasiło z zapisami przez internet -_-
Ale za to od rana żołądek już mi nie daje zapomnieć o tym, że jestem w ciąży [emoji14] także póki co dam sobie spokój z testami, już i tak jestem spokojniejsza.
No i głowa mi napier.... :hmm:
Chciałam, to mam :laugh2:
Na poniedziałek 16, więc myślę że w sobotę wynik będzie raczej miarodajny [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry