reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

1484160329-aaaaaa.jpeg

Tak to wygląda na chwilę obecną, ale to pewnie tylko moja wyobraźnia [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie nie wiem czy sama sobie wkręcam czy jakiś cień tam jednak się pojawił... Tylko to pobolewanie brzucha jak na @ przeczy... Dlatego chce poczekać dla pewności do soboty...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mialam pobolewanie brzucha jak na @ i juz myslalam, ze lada dzien ja dostane. I na szczescie nie przyszla. U Ciebie tez tak moze byc.[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mialam pobolewanie brzucha jak na @ i juz myslalam, ze lada dzien ja dostane. I na szczescie nie przyszla. U Ciebie tez tak moze byc.[emoji4]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby tak było [emoji178] Pierwszej ciąży nie pamiętam już bo to było 8 lat temu, a ta stracona była zupełnie inna więc jestem trochę zdezorientowana... [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry