reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja o pierwszej dowiedziałam się jak @ się spóźniła 2 tygodnie, a mdłości przypisywałam grypie żołądkowej [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
To cos jak u mnie :)
Test zrobiłam jakoś 10 dni po terminie @, mój D kupił test i kazał mi zrobić :p
Ja byłam pewna, że okres dostanę, bo czasem takie obsuwy miewalam :rolleyes2:
No więc nasikałam, a on siedział przy tym teście i patrzył co wyjdzie
 
To cos jak u mnie :)
Test zrobiłam jakoś 10 dni po terminie @, mój D kupił test i kazał mi zrobić [emoji14]
Ja byłam pewna, że okres dostanę, bo czasem takie obsuwy miewalam :rolleyes2:
No więc nasikałam, a on siedział przy tym teście i patrzył co wyjdzie
No u mnie też się zdarzały opóźnienia dlatego ciąży nie brałam pod uwagę, bo szczerze mówiąc wtedy nie chciałam jeszcze dzieci... Test zrobiłam o 23 i wraz z dwiema kreseczkami pojawił się banan na twarzy który nie schodził przez pół nocy [emoji23] Odrazu zakochałam się w Fasolce [emoji7][emoji178]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja się przerazilam trochę wynikiem testu :/ D się cieszył a ja trzesłam doopą, bo akurat byłam w połowie doktoratu i nie wyobrażałam sobie jak z dzieckiem mogłabym dociągnąć do końca. Ale ostatecznie poszło na tyle gładko, że do końca dociagnelam z dwójką :-D
Poza tym nie lubię być w ciąży ani trochę, moja ulubiona część ciąży to poród :p :baffled:
 
Ewela tsh masz dosyć wysokie. Przy staraniach powinno być w okolicach 1. Szkoda, że nie robiłaś jednocześnie ft3 i ft4-wtedy bardziej można ocenić pracę tarczycy niż po samym tsh.
Progesteron ok, moj gin mówi, że po owulacji najlepiej jak jest powyżej 10 :) w którym dniu po owulacji robiłaś?
Nie wiem który dzień po owulacji nie wiem kiedy była owulacja :) ale robiłam w 23 dc

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja się przerazilam trochę wynikiem testu :/ D się cieszył a ja trzesłam doopą, bo akurat byłam w połowie doktoratu i nie wyobrażałam sobie jak z dzieckiem mogłabym dociągnąć do końca. Ale ostatecznie poszło na tyle gładko, że do końca dociagnelam z dwójką :-D
Poza tym nie lubię być w ciąży ani trochę, moja ulubiona część ciąży to poród [emoji14] :baffled:
Ja ciążę przechodziłam super, a porodu naturalnego tak się bałam, że załatwiłam sobie cesarkę [emoji12] Dodam że w życiu bym nie urodziła, mały ważył 4600 [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1484166407-aaaaaa.jpeg

Tak wyglądał w dniu porodu [emoji178]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry