reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kasia faktycznie duży synek się urodził :) dobrze, że skończyło się cc ;) a skąd taka waga? Miałaś cukrzycę w ciąży?
Trzymam kciuki by w weekend jednak druga kreseczka na teście się pojawiła!

U mnie dalej super, czyli mdłości i ból głowy! :D yeah!
Bleee to tak jak u mnie... W poprzednich ciążach mnie to ominęło a teraz tak mi niedobrze że szok :p

Marta torbielki na pewno już nie ma :) trzymam kciuki za pozytywne efekty staranek w tym cyklu ;)
 
Kasia faktycznie duży synek się urodził :) dobrze, że skończyło się cc ;) a skąd taka waga? Miałaś cukrzycę w ciąży?
Trzymam kciuki by w weekend jednak druga kreseczka na teście się pojawiła!


Bleee to tak jak u mnie... W poprzednich ciążach mnie to ominęło a teraz tak mi niedobrze że szok :p

Marta torbielki na pewno już nie ma :) trzymam kciuki za pozytywne efekty staranek w tym cyklu ;)
Kochana nie dziękuję ☺
 
Kasia faktycznie duży synek się urodził :) dobrze, że skończyło się cc ;) a skąd taka waga? Miałaś cukrzycę w ciąży?
Trzymam kciuki by w weekend jednak druga kreseczka na teście się pojawiła!


Bleee to tak jak u mnie... W poprzednich ciążach mnie to ominęło a teraz tak mi niedobrze że szok [emoji14]

Marta torbielki na pewno już nie ma :) trzymam kciuki za pozytywne efekty staranek w tym cyklu ;)
Cukrzycy nie miałam, ale w 8 miesiącu stwierdzili gestozę-Nie wiem czy to miało jakiś wpływ... Z drugiej strony my do małych nie należymy- Ja 178cm,mąż 185cm- więc może po rodzicach poszedł [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny beta z dzisiaj 1014:) nie liczylam ze bedzie ponad tysiac;p wzrosla po 72h o prawie 200% ;) ciesze sie i mam nadzieje ze bedzie ok:) wizyta za tydzien 19.01 o 17. Jeszcze tydzien do pracy...
Od soboty zaczynaja mi sie egzaminy a mi ciagle chce sie spac i glowy do nauki nie mam:/ juz chce zeby bylo po..
 
reklama
Do góry