reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Tak tak wiem tylko chodzilo mi o to czy skonczony 37 tyg bo moj chrzesniak jest urodzony 36t6d i jeden dzien mu braknal i jest uznany jako wczesniak. A urodzil sie 4200g hehe
Aaa rozumiem ;) skończony 37 ;) ja zawsze piszę o skończonych hehe. Było 37+1 albo 37+2 już nawet dokładnie nie pamiętam, musiałabym sprawdzić :) ale moja była przy Twoim chrzesniaku malutka bo 2700 g ;)
 
reklama
Marta:*
Kasia powiedziala ze 1 okres normalny i mozna sie starac.Po ilu tygodniach mialyscie swoj 1 okres?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja liczyłam cykl od dnia zabiegu, pierwsza @ przyszła z tygodniowym opóźnieniem... Zabieg 10 listopada, @ 15 grudnia, gdzie cykle miałam zawsze koło 30dni...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marta:*
Kasia powiedziala ze 1 okres normalny i mozna sie starac.Po ilu tygodniach mialyscie swoj 1 okres?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam cykle przed poronienie 26 dniowe, a pi poronieniu okres dostalam po 31 dniach

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Dziewczyny ja dzisjaj mam pod opieką dwie dziewczyny swoją 6 łatkę i bratanice męża 8 lat i po całym dniu z nimi i wyprawa na narty stwierdziłam ze ja nie wiem czy dam sobie radę z dwójką dzieci i to jeszcze jednym maleńkim jestem padnięta wiedziałam że nie będzie łatwo ale ze aż tak masakra myślę tylko o ciszy i położeniu się do łóżka spać , a tu dni plodne i staranka w trakcie ☺☺☺
 
Dziewczyny ja dzisjaj mam pod opieką dwie dziewczyny swoją 6 łatkę i bratanice męża 8 lat i po całym dniu z nimi i wyprawa na narty stwierdziłam ze ja nie wiem czy dam sobie radę z dwójką dzieci i to jeszcze jednym maleńkim jestem padnięta wiedziałam że nie będzie łatwo ale ze aż tak masakra myślę tylko o ciszy i położeniu się do łóżka spać , a tu dni plodne i staranka w trakcie [emoji5][emoji5][emoji5]
Kochana nie mysl teraz o spaniy, tylko o dzialaniu z mezem[emoji6]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Marta:*
Kasia powiedziala ze 1 okres normalny i mozna sie starac.Po ilu tygodniach mialyscie swoj 1 okres?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam po ponad 6 tygodniach pierwszą @. Ale ja straciłam ciążę w 16tc więc hcg musiało sporo spaść.

Marta hehe mnie też czasem dopadają takie myśli, że jak sobie dam radę ;) zwłaszcza w te dni, jak moja córa da mi popalić i nie pozwoli cały dzień nawet chwili odpocząć (ma półtora roku) ;) ale nie my pierwsze i nie ostatnie :) tyle matek daje radę to my też damy :D trzymam kciuki za staranka &&&
 
Do góry