reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny ja dzisjaj mam pod opieką dwie dziewczyny swoją 6 łatkę i bratanice męża 8 lat i po całym dniu z nimi i wyprawa na narty stwierdziłam ze ja nie wiem czy dam sobie radę z dwójką dzieci i to jeszcze jednym maleńkim jestem padnięta wiedziałam że nie będzie łatwo ale ze aż tak masakra myślę tylko o ciszy i położeniu się do łóżka spać , a tu dni plodne i staranka w trakcie [emoji5][emoji5][emoji5]
To dobry odwracacz uwagi od staranek [emoji12] Ja jak popilnowałam mojej chrześniaczki i odechciało mi się dzieci, odrazu zaciążyłam [emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam po ponad 6 tygodniach pierwszą @. Ale ja straciłam ciążę w 16tc więc hcg musiało sporo spaść.

Marta hehe mnie też czasem dopadają takie myśli, że jak sobie dam radę ;) zwłaszcza w te dni, jak moja córa da mi popalić i nie pozwoli cały dzień nawet chwili odpocząć (ma półtora roku) ;) ale nie my pierwsze i nie ostatnie :) tyle matek daje radę to my też damy :D trzymam kciuki za staranka &&&
Nie dziękuję ☺ pewnie damy rade ale po dzisiejszym dniu mam wątpliwości i jeszcze teraz ich się nie da spać zagonic zwariuje
 
Ja dokładnie 4 tygodnie po lyzeczkowaniu. Poronienie było zatrzymane, w 9 tygodniu stanęło serduszko, ale żadnych objawów nie miałam. Za to ciążowe objawy jeszcze dzień po zabiegu :/
 
Hej dziewczyny, u mnie kicha... rano zaczelam mocno krwawic :(
Na IP okazalo sie, ze malenstwo zyje i ma 10,6mm i pikajace serducho... niby cuda sie zdarzaja, ale ja sie czuje raczej jakbym po prostu miala czas zeby sie pozegnac :( :( :(
 
Manki kochana nie mow tak. Moze teraz powinien przypadac termin @ ? Albo jakis krwiak. Lez i odpoczywaj [emoji8] trzymam kciuki za Was .


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane

Napisane na iPhone


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry