reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
A wiecie dziewczyny ze niezupelnie tak jest... Spotkalam sie ostatnio ze znajoma, ktora opowiadala mi o swojej znajomej. Dziewczyna ma jedno dziecko, poronila ciaze blizniacza, poplakala dzien czy dwa i koniec, przeszlo... Ja nie wiem czy my tu jestesmy takie slabe ze caly czas to wszystko to rozpamietujemy...? Niektore kobiety lzej to wszystko przechodza. I zapewne predzej dzieki temu znow sa w ciazy... moze to my przesadzamy z tym rozpamietywaniem? Najblizsi mi mowia ze przesadzam. Moj maz mnie wspiera, stara sie ale widze ze czasem ma juz dosc. Rozumiem go. Ale ja bardzo sie staram. Czasem mam super dni ze zajme sie i nie mam czasu myslec. Ale czasem jest bardzo zle. Szczegolnie jak widze sie z ciezarnymi kolezankami. Nie zazdroszcze im ale jest mi przykro ze nie jestem w tym miejscu co one.

Moze to glupie ale przykleilam sobie na laptopa karteczke "cierpliwosci". Jak zaczynam rozpamietywac zerkam na karteczke. Malymi kroczkami.
A jutro Wizyta u mojego doktorka. Musismy opracowac nowy plan dzialania. Ten miesiac bedzie nasz.

Dorcia jak bedziesz miec wyniki podziel sie z nami. Oby to byl przypadek a nie cos powaznego, zeby nigdy Cie nie spotkalo wiecej to samo :(
Oczywiście,że zaraz Wam napiszę...Ja nie myślę,że coś jest nie tak tylko to był zwykły pech i zły podział komórek na samym początku...myślę optymistycznie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oczywiście,że zaraz Wam napiszę...Ja nie myślę,że coś jest nie tak tylko to był zwykły pech i zły podział komórek na samym początku...myślę optymistycznie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Będę [emoji110] [emoji110] trzymać kciuki za wyniki ;*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to dziewczyny pytanie :) dziś mija tydzień od zabiegu...plamienie tylko bardzo delikatne koloru latte :) ale ja chyba czuję owulacje...jajnik napierdziela tak jak zawsze...poza tym plamieniem wydaje mi się,że jest sporo śluzu...czy to możliwe? Zawsze miałam szybko owulke...hmm

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Ja niestety musze sie wstrzymac ze staraniami bo mam od gina skierowanie i w ten czwartek jade do szpitala na "kwalifikacje" i wyznaczenie terminu histeroskopii. Jakby 3 poronienia nie wystarczyly do zakwalifikowania [emoji35]


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to dziewczyny pytanie :) dziś mija tydzień od zabiegu...plamienie tylko bardzo delikatne koloru latte :) ale ja chyba czuję owulacje...jajnik napierdziela tak jak zawsze...poza tym plamieniem wydaje mi się,że jest sporo śluzu...czy to możliwe? Zawsze miałam szybko owulke...hmm

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj właśnie zauważyłam śluz taki jak na owulacji. Aż się zdziwiłam. Myślę że to możliwe ;) szkoda ze nie możemy tego wykorzystać

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry