reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja jestem tego zdania że jeśli człowiek czuje się na siłach to może próbować. Ja zaczynam od jutra z zabezpieczeniem narazie. Od zabiegu jest 10 dni. Myślę że to sporo czasu

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie masz rację, spróbować zawsze można :) tym bardziej że wydaje mi się, że gdyby były jakieś przeciwwskazania to lekarz by powiedział. Ja w sumie tak tylko zapytałam z ciekawości bo my właśnie mieliśmy zalecenie poczekać :) choć przypuszczam że gdyby nie to zalecenie to zaczęlibyśmy troszkę wcześniej, bo ja pierwszą @ po stracie dostałam dopiero po ponad 6 tyg.
 
reklama
Pewnie masz rację, spróbować zawsze można :) tym bardziej że wydaje mi się, że gdyby były jakieś przeciwwskazania to lekarz by powiedział. Ja w sumie tak tylko zapytałam z ciekawości bo my właśnie mieliśmy zalecenie poczekać :) choć przypuszczam że gdyby nie to zalecenie to zaczęlibyśmy troszkę wcześniej, bo ja pierwszą @ po stracie dostałam dopiero po ponad 6 tyg.
Podobno to normalne że pierwsza @ zawsze tak przychodzi. Właśnie żadnych przeciwwskazań nie mam ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno to normalne że pierwsza @ zawsze tak przychodzi. Właśnie żadnych przeciwwskazań nie mam ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
No też słyszałam, że ponoć do 6 tygodni może być tak z tą @. Mi nawet mówili, że jak przez 6 tyg nie będzie to żeby się zgłosić na kontrolę i ewentualne wywołanie. Ale nie zdążyłam w sumie umówić się na wizytę a po 6,5 tyg przyszła. Z tego co mi mówił lekarz to im późniejsza ciąża w momencie poronienia tym dłużej to trwa z tym pojawieniem się @. U mnie faktycznie się to chyba sprawdziło że tak późno dostałam.
 
No też słyszałam, że ponoć do 6 tygodni może być tak z tą @. Mi nawet mówili, że jak przez 6 tyg nie będzie to żeby się zgłosić na kontrolę i ewentualne wywołanie. Ale nie zdążyłam w sumie umówić się na wizytę a po 6,5 tyg przyszła. Z tego co mi mówił lekarz to im późniejsza ciąża w momencie poronienia tym dłużej to trwa z tym pojawieniem się @. U mnie faktycznie się to chyba sprawdziło że tak późno dostałam.
Zobaczymy jak to wszystko będzie. Bądźmy dobrej myśli. Ja od czwartku wracam do pracy. Trochę między ludzi aby nie myśleć o tym wszystkim.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak do starań, do współżycia 4 tygodnie.

Jeśli chodzi o lekarzy to tez zazwyczaj chodzę do więcej niż 1 specjalisty.
Z reguły każdy mówi co innego, wiec dużo łażę po forach i szukam półśrodka ;)
Czyli po zabiegu lepiej poczekać 4 tygodnie? Ciężko jest wytrzymać

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli po zabiegu lepiej poczekać 4 tygodnie? Ciężko jest wytrzymać

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

tzn. mnie lekarz powiedział że powinno się 4 tygodnie zaczekać, ale to nasza decyzja.
Ja zdecydowałam, że 4 bo nie byłam psychicznie gotowa na żadne przytulanki, wręcz paraliżowała mnie sama myśl o nich. W sumie to nawet jak zaczęliśmy byłam jeszcze jakiś czas dość niewspółpracująca.. ale ja jestem dziwny przypadek więc mną się nie sugerujcie ;)
 
tzn. mnie lekarz powiedział że powinno się 4 tygodnie zaczekać, ale to nasza decyzja.
Ja zdecydowałam, że 4 bo nie byłam psychicznie gotowa na żadne przytulanki, wręcz paraliżowała mnie sama myśl o nich. W sumie to nawet jak zaczęliśmy byłam jeszcze jakiś czas dość niewspółpracująca.. ale ja jestem dziwny przypadek więc mną się nie sugerujcie ;)
Spokojnie rozumiem cie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i jestem po USG [emoji16] Pęcherzyk 5mm, HCG od zeszłej środy wzrosło z 80 do 1927 [emoji173] Jestem już trochę spokojniejsza, choć tak naprawdę uspokoję się jak już zobaczę serduszko [emoji173]
A jak tam u Was? Marta kiedy testujesz??

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
Dziewczyny wiem że Wam teraz ciężko... Ale zobaczycie że niebawem i Wam się uda, będziecie płakać ze szczęścia jak zobaczycie upragnione dwie kreseczki [emoji173] Ja równo 3 miesiące po zabiegu zobaczyłam pozytywny test, więc musicie uwierzyć że i do Was szczęście się uśmiechnie [emoji5] Trzymam za Was kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Do góry