reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Trombofilie robilam prywatnie kosztowala cos kolo 300 zl. Zreszta reszte tez. Wiem zerobia to w poradniach genetyczych ale tam czeba czekac na kolejke i skierowanie. Tez mnie bola nogi i mi puchna jak siedzę.
Mam przelom 6,5 tygodnia wg usg, a miesiaczki 7,4

Dorcia :( ja nie wiem, mi nie wykryli.
Pamietaj tylko ze zdrowi rodzice miewaja chore dzieci, a chorzy miewaja zdrowe. Znajomi wybadali sie w kazdym mozliwym kierunku rowniez genetyczme przed staraniem sie o beibika a ich coreczka miala wade serca i zmarla. Zas mojej kuzynce robili badania gen w CZMP i powiedzieli ze nie ma szans na zdrowe dziecko a ma 6 letniego slicznego synka.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal czy ja dobrze rozumie piszesz ze ktos zaszedl w ciążę po zabiegu przed pierwszą miesiaczka..
? To cud ...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz który robił mi zabieg twierdził że to bardzo możliwe, że krwawienie po zabiegu można traktować jak miesiączkę i można zajść w ciążę chwilę później [emoji5] Ja mimo że starałam się odrazu, nie czekając na @, zaszłam dopiero w 3 cyklu...

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Odebrałam wyniki z rana, prolaktyna piękna nizutka, ale tsh robi sobie jaja znowu i skacze :/ już brak mi sił, w tym miesiącu 2 razy juz zmieniałam dawkę, a widzę że konieczne będzie znowu podniesienie dawki euthyroxu :/ czy chociaż jedna choroba nie może współpracować :(

W ogóle to jakaś plaga tych poronień... dziś u lekarza dziewczyna w kolejce przede mną po poronieniu, płaciła za komplet "poporonny", strasznie jej współczułam, że też ją to spotkało.
Podchodzę do okienka, w między czasie jak jestem rejestrowana rozglądam się z nudów i oczywiście pierwsze co się rzuca w oczy to kupka wyników pacjentek po poronieniach...
Chociaż swoją drogą szkoda, że gabinet jakoś subtelniej nie przechowuje takich rzeczy...
 
Ostatnia edycja:
Tak mowila dziewczyna ktora czekala na wizyte obok mnie. Takie przypadki sie zdazaja. Ona byla juz na końcówce ciąży. Mowila ze miala lyzeczkowanie, poszla do lekarza dwa tygodnie pozniej a tu ciaza.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak mowila dziewczyna ktora czekala na wizyte obok mnie. Takie przypadki sie zdazaja. Ona byla juz na końcówce ciąży. Mowila ze miala lyzeczkowanie, poszla do lekarza dwa tygodnie pozniej a tu ciaza.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

poroniła pod koniec ciąży?? jezu to juz jest największa tragedia stracić ciąze pod koniec.... człowiek myśli że jest już przy końcu, że zaraz rodzinka będzie w komplecie, a los się oczywiście odwraca...
 
Do góry