reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Gratulacje dziewczyny
Wróciłam z wizyty i dobre i złe wieści dobre to takie ze został jeden torbiel mniejszy o 2cm także dobrze z tym☺ lepsza też jest ze mam duży pęcherzyka który lada dzień powinien pęknąć ale w większym procencie nie pęknie bo jest przestarzaly także nie wiem dziś mam 24dc. Zła wiadomość ze regulacje cykli mam za pomocą luteiny od 16dc do 25dc kazał mi gin brać i nie patrzeć na owulacje dopóki mi się cykle nie wyreguluja. Mówią że jest dobrym lekarzem więc chyba tak zrobię i nie będę nic cudowala, miesiąc nie brałam bo czekałam na owulacje i się nie doczekalam także chyba ma rację...a wy co myslicie?
 
Gratulacje dziewczyny
Wróciłam z wizyty i dobre i złe wieści dobre to takie ze został jeden torbiel mniejszy o 2cm także dobrze z tym[emoji5] lepsza też jest ze mam duży pęcherzyka który lada dzień powinien pęknąć ale w większym procencie nie pęknie bo jest przestarzaly także nie wiem dziś mam 24dc. Zła wiadomość ze regulacje cykli mam za pomocą luteiny od 16dc do 25dc kazał mi gin brać i nie patrzeć na owulacje dopóki mi się cykle nie wyreguluja. Mówią że jest dobrym lekarzem więc chyba tak zrobię i nie będę nic cudowala, miesiąc nie brałam bo czekałam na owulacje i się nie doczekalam także chyba ma rację...a wy co myslicie?
Ja też brałam luteine. Ale miałam w miarę regularne. Więc nie zaszkodzi;) od innego gin słyszałam że luteina jest na podtrzymanie ciąży. I tylko wtedy sim ja stosuje gdy kobieta nie może ciąży utrzymać. Więc co lekarz to inna teoria

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też brałam luteine. Ale miałam w miarę regularne. Więc nie zaszkodzi;) od innego gin słyszałam że luteina jest na podtrzymanie ciąży. I tylko wtedy sim ja stosuje gdy kobieta nie może ciąży utrzymać. Więc co lekarz to inna teoria

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorzej martwię się ze jak owulacja będzie np 19dc czy nie zatrzyma mi tej owulki. No ale trudno co ma być to będzie ☺ stosuje się do zaleceń gina
 
Hej :) U mnie wszystko ok, czuję się dobrze, mdłości raczej minęły z uciążliwych objawów została senność ;) 29.03 kolejna wizyta i tak czekam z niecierpliwością ;) Po tej wizycie jak wszystko będzie ok, to powiemy o ciąży teściom i poinformuję szefostwo w pracy ;) A jak Julek i Rózia? :)
Tez jestem ciekawa co u dziewczyn. @chciejka32 tez dawno się nie odzywała, a o @Beti39 już nie wspomnę, ciekawe czy u niej wszystko ok z ciążą. No i @Luxuorius też nam zamilkła :p
dawno tu nie zagladalam, gratuluje ciazy Kochana!!! kiedy rodzisz ?u nas fajnie, Nataniel ma prawie 3 miesiace i jest CUDOWNY :)
 
@DorciaMamaOlka ja brałam Donga dwa cykle i nie miałam plamień. Czytałam na innym forum, że dziewczyny plamiły jak brały go za dużo.
@Luxuorius dziękuję :) No w końcu i ja się doczekałam, termin na 9.10 ;) To już 3 miesiące?! Ten czas leci jak szalony, a dopiero co rodziłaś. Podglądałam foto Nataniela na innym wątku i masz rację jest cudowny :) Zdrówka dla Was kochana!
 
reklama
@DorciaMamaOlka ja brałam Donga dwa cykle i nie miałam plamień. Czytałam na innym forum, że dziewczyny plamiły jak brały go za dużo.
@Luxuorius dziękuję :) No w końcu i ja się doczekałam, termin na 9.10 ;) To już 3 miesiące?! Ten czas leci jak szalony, a dopiero co rodziłaś. Podglądałam foto Nataniela na innym wątku i masz rację jest cudowny :) Zdrówka dla Was kochana!
Brałam od 4dc do 11 dwie tabsy dziennie :) owulacja niby była wczoraj,tzn zgadzaloby się bo cykl trwał 24 dni :) dziś już nie wzięłam :) zobaczę czy jutro się pojawi sytuacja :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry