reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Martusia wszystko będzie dobrze, masz silną Fasolkę, uwierz że wszystko jest ok-Twój spokój jest bezcenny dla Maluszka [emoji173][emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Dziękuję Kochana [emoji11] mam taką nadzieję cały czas staram się myśleć pozytywnie [emoji5]
Trzymaj Kasienka za mnie mocno kciuki to wtedy napewno będzie dobrze [emoji5] a jak Ty się czujesz ?

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
reklama
Dziewczyny jak czytam to wszystko co piszecie to az serce się raduje [emoji7]po stracie juz musi byc tylko dobrze i wszystkie starajace się i zafasolkowane głowa do góry ja dzisiaj dostalam takiego powera ze chce mi sie żyć i starać sie od nowa [emoji7]kurcze dziewczyny moze mój organizm zwariował mam 4 z przodu w dowodzie i dzisiaj zostałam babcią a mój organizm domaga się macierzyństwa [emoji7]jestem cholerna wariatką [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję Kochana [emoji11] mam taką nadzieję cały czas staram się myśleć pozytywnie [emoji5]
Trzymaj Kasienka za mnie mocno kciuki to wtedy napewno będzie dobrze [emoji5] a jak Ty się czujesz ?

xnw4s65gte9hv7ri.png
Trzymam cały czas [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]
A ja dzięki Bogu czuję się coraz lepiej, Teraz czekam do przyszłego tygodnia na usg prenatalne , Już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć mojego Robaka [emoji7] A od paru dni czuję bardzo delikatne ruchy, nie wierzyłam że można poczuć tak wcześnie, przecież to dopiero 12 tydzień,Ale jednak [emoji16] Obawy miałam dokładnie do 10t1d (kiedy to miałam robiony zabieg) i rozumiem Twoje obawy, ale po tej magicznej dacie wszystkie niepotrzebne negatywne emocje na szczęście odpuściły [emoji4] Po usg będziesz już spokojniejsza, jak tylko zobaczysz że z Maluszkiem wszystko ok i że się prawidłowo rozwija [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Dziewczyny jak czytam to wszystko co piszecie to az serce się raduje [emoji7]po stracie juz musi byc tylko dobrze i wszystkie starajace się i zafasolkowane głowa do góry ja dzisiaj dostalam takiego powera ze chce mi sie żyć i starać sie od nowa [emoji7]kurcze dziewczyny moze mój organizm zwariował mam 4 z przodu w dowodzie i dzisiaj zostałam babcią a mój organizm domaga się macierzyństwa [emoji7]jestem cholerna wariatką [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję [emoji173] Wnusio czy wnusia? [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Mialam odczekac 2 miesiaczki ale nie wytrzymalam i po 1 zaczelismy.
Ja w tamtej ciazy nie mialam zadnych boli brzucha czy plamien niby wszystko idealnie a przeszlam pieklo z diagnozami ( od pozamacicznej przez blixniacza strata jednego dzieciatka bicie serca drugiego i do straty drugiego)
Miffi ja czuje sie fizycznie ok psychicznie kuleje czasem. Nadal jestem na l4 do 24 jak narazie.
Teraz wiosna to i duzo na dzialce dzialam mam nadzieje ze to nie zaszkodzi bo i zdarza sie ciezsze rzeczy robic.

Zafasolkowane moje kochane trzymam kciuki za Was. Uszy do gory . Kochane jak nie my to kto.
 
reklama
Mialam odczekac 2 miesiaczki ale nie wytrzymalam i po 1 zaczelismy.
Ja w tamtej ciazy nie mialam zadnych boli brzucha czy plamien niby wszystko idealnie a przeszlam pieklo z diagnozami ( od pozamacicznej przez blixniacza strata jednego dzieciatka bicie serca drugiego i do straty drugiego)
Miffi ja czuje sie fizycznie ok psychicznie kuleje czasem. Nadal jestem na l4 do 24 jak narazie.
Teraz wiosna to i duzo na dzialce dzialam mam nadzieje ze to nie zaszkodzi bo i zdarza sie ciezsze rzeczy robic.

Zafasolkowane moje kochane trzymam kciuki za Was. Uszy do gory . Kochane jak nie my to kto.
Który masz dc? Wiesz kiedy owu była?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry