reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewela jak dobrze pamietam to Xsenia tez miala taki nastrój i zwatpienia i wlasnie w tym cyklu zaszła [emoji6]glowa do góry bedzie dobrze [emoji8]trzymam kciuki za wszystkie[emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję kochana [emoji173]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wlasnie hustawka nastroju raz jest dobrze a raz dół. ...ale we wtorek ide do gin i mam nadzieje ze wszystko jest ok i jeszcze raz spróbujemy [emoji6]ja w swoim życiu dostalam juz tak po dupie że czasem się zastanawiam dlaczego jedna osoba tyle musi przezyc a druga idzie jak po płatkach kwiatów

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co Mi się wydaje, że ten "cholerny" los to zsyła nam to co według niego jesteśmy w stanie znieść. Choć często źle trafia i niektórzy nie wytrzymują tej całej presji. Ale żadna z nas tutaj nie da się i przetrwa te trudy życia!!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Inezka jeszcze się los do cb uśmiechnie i będziesz miała małego dzidziolka ☺ kibicuje ci jak nie wiem ci☺

Dziewczyny jestem po wizycie U gina i nic jeszcze nie widać taką mam wczesną ciążę ☺ ale podobno 8 czerwca ma już być zarodek z serduszkiem ☺ wierzę że teraz będzie dobrE że w końcu się uda☺ po 15 mam mieć bete ciekawe jaki mam przyrost☺ mam nadzieję że będzie ok ☺
 
reklama
Do góry