reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Oczywiście. Ale strach mi towarzyszy[emoji33]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Też się boję. Ale może nie tak bardzo tego, że znów się to powtórzy tylko, że w ogóle się nie uda[emoji17]ta perspektywa Mnie przeraża, że nie zajde w tą tak upragnioną ciążę. Od dwóch dni plamie i teraz nie wiem czy zacząć brać jutro te tabletki czy nie. Bo lekarz kazał Mi od 3dc. Ale jak wczoraj zaszłam do niego na moment to myślałam że @ się rozkręca a ty nic tak słaba jak była taka jest

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też się boję. Ale może nie tak bardzo tego, że znów się to powtórzy tylko, że w ogóle się nie uda[emoji17]ta perspektywa Mnie przeraża, że nie zajde w tą tak upragnioną ciążę. Od dwóch dni plamie i teraz nie wiem czy zacząć brać jutro te tabletki czy nie. Bo lekarz kazał Mi od 3dc. Ale jak wczoraj zaszłam do niego na moment to myślałam że @ się rozkręca a ty nic tak słaba jak była taka jest

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Na temat @ zbytnio się nie wypowiem nigdy nie miałam z nią problemów. Może kilka razy się spóźniła. Ale zawsze jest taka sama. Za to ja się boję tego że znowu poronie [emoji33] nie wiem jak mam sobie z tym poradzić

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tego strachu się nie pozbędziemy nigdy ...prawie sześć lat temu pierwsze poronienie i po trzech @ w pierwszym cyklu dwie kreski radosc ogromna i strach jeszcze większy. ..[emoji20] teraz dwa razy i....chce jeszcze raz spróbować tylko boje się czy psychicznie dam rade ...
Musimy być twarde wiem ... I wierzyc ze sie uda ...[emoji7]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja prolaktynę miałam badać między 3-5 dc i zawsze tak mi zalecano. (Choć "zawsze" to duże słowo bo badałam tylko dwa razy :))
Mi ginekolog mówił że prawidłowo już na początku cyklu powinna być niska (w normie) żeby nie blokowała wzrostu pęcherzyków i przede wszystkim samej owulacji.
Ale druga rzecz jest taka (co już tu któraś z Was napisała ale nie pamiętam już która bo dużo postów tu dzisiaj :)) że nie zawsze wysoka prolaktyna uniemożliwia zajście w ciążę. Oczywiście jest tak, że utrudnia zajście w ciążę, ale nawet mimo wysokiej prolaktyny może się udać :) dlatego np nawet podczas karmienia piersią można zajść w ciążę czego ja jestem żywym przykładem :)
 
Jeny @ALUNIA nie wyobrażam sobie żeby moj lekarz tak mógł powiedzieć, mabardzo specyficzne poczucie humoru, ale żeby takie sugestie??? Ja mam 34 lata pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 30 i nie czuję się stara.
@aneta o 2dziecko staralismy sie 4 miesiące. Kiedy zobaczyłam na koniec kwietnia 2krechy czułam sie wspaniale. Po tygodniu zaczęły się problemy z cukrzyca dlatego poszłam do gina szybciej. On stwierdził, że ciąża albo jest dużo młodsza albo nicz tego nie będzie. Dał 50% szans. To był piątek od poniedziałku zaczęły się plamienia, z każdym dniem coraz więcej. W czwartek poronienie samoistne. W piątek byłam znów u gina i już nic nie było, wszystko samo się oczysciło.
@mfifi być może ten szczęśliwy
No niestety i tacy się zdarzają,a ze to ordynator u mnie w szpitalu to wolałam jego tekst o wcześniejszych staraniach przemilczeć. Bo jak się uda kiedyś zajść, urodzić gdzieś trzeba ,a wątpię żebym zdążyła do innego szpitala [emoji23]. Jest specyficzny niestety,ale jakaś tam wiedzę ma i do szpitala odrazu mnie skierował z plamieniami.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To mój drugi gin i umnie ogolnie mają takie podejście do tematu.Zresztą dopiero od czerwca pozwolił mi się starać nawet z innym u siebie to konsultowałam to tak samo.Chociaż ciąża była młoda i nie było zabiegu.
Musiała bym ze 100 km do większego miasta dojeżdżać.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Alunia nam się udało po 9 cyklach już straciłam nadzieję aż zaswiecilo nam słońce :)zobacz że i ty zostaniesz szczęśliwa mamusia :)
 
Hejka Dziewczyny. Najlepszego z Okazji dnia matki!!! Dla tych co już mają Swoje szczęścia dla tych co zostaną mamusiami i dla tych starających się!!! W przyszłym roku wszystkie tutaj będziemy obchodzić dzień Matki[emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry