reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@InezkaK oj jak fajnie, że się w końcu pojawiła!!! Także od środy zacznij brać Clo! A jutro już możesz dzwonić żeby się umówić na monitoring!!! [emoji6][emoji6][emoji6]

@aga_agi nio Ja myślę [emoji12][emoji12][emoji12]bo wiesz Ja ciekawskie jajo muszę zobaczyć tegi "CUKIERECZKA".

@alunia87 mam taką nadzieję, że to o tym świadczy, ponieważ poprzednim razem zdarzały Mi się bardzi rzadko. To jutro jedziesz do szpitala?? Mam nadzieję, że porobią kompleks badań i nic nie znajdą. Będziesz mogła szybko do domku wrócić i zacząć starania. Tylko z pozytywnym nastawieniem!!!!!!![emoji8][emoji8][emoji8]

@xxEwelaxx i jak tam. Od dzisiaj zaczynacie??? Teraz musi się udać i się uda[emoji3]tylko uwierz w to!!!

@mfifi04 Kochana jak się czujesz??? Mam nadzieję, że nic nie boli[emoji8][emoji8][emoji8]

@Nusia123 to teraz razem z dziewczynami zaczynasz nowy cykl. I pamiętaj Ty też musisz uwierzyć, że się uda!!!

@Abi A. Mam nadzieję, że dzisiaj choć troszkę lepszy humor. Pamiętaj pisz do nas!!! Nie zostawimy Ciebie samej. Pomożemy na tyle na ile możemy!!!

Miłej i słonecznej niedzieli życzę Wam wszystkim!!! Oczywiście naszym Ciężaróweczkom również!!![emoji7][emoji7][emoji8][emoji7][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie nic mnie nie boli. Normalne do pracy wczoraj szłam. Trochę mi się w głowie kręcilo.
A jak u Was dziewczyny?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
To się cieszę[emoji3][emoji3][emoji3] ale z tą pracą mogłaś już sobie darować!!! Trzeba też od czasu do czasu wypocząć. Czyli teraz miesiąc czekania, wizyta i mam nadzieję zielone światło na starania??

@alunia87 Kochana Ja zapomniałam, że Ty 23 miałaś urodziny!!!!!! Kochana spóźnione ale szczere prosto z serca życzenia!!! Życzę Tobie dwóch kreseczek i oby tym razem wszystko szczęśliwie się skończyło. No i spełnienia wszystkich marzeń!!![emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak już wczoraj zaczęliśmy [emoji4] ja taka nie poczekana hehe [emoji4]
Właśnie wróciłam z nocki i kurcze już drugi dzień nie wzięłam tabletek na prolaktyne po prostu zapomniałam i się martwię czy może przez to gape mogła podskoczyć..

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx raczej nie powinno nic się stać. Ale już nie zapominaj!!! Mam nadzieję, że było przyjemnie i już nic nie dokuczało!!![emoji12][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aneta wiem że mogłam sobie darować. Ale u mnie w pracy wiedzą jaka jest sytuacja ze byłam po narkozie. Chyba przed staraniem długa droga. Mój chce poczekać 3 miesiące. Aby wszystko było już ok.
A jak się czujesz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 wiesz po drodze może się to zmienić i szybciej zaczniecie się starać. U Mnie bez zmian mdłości, piersi i zmęczenie. Jeszcze parę dni i wizyta. Już namawiam męża żeby szedł ze Mną bo Ja tam chyba na zawał zejdę czekając[emoji52][emoji52]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mfifi04 wiesz po drodze może się to zmienić i szybciej zaczniecie się starać. U Mnie bez zmian mdłości, piersi i zmęczenie. Jeszcze parę dni i wizyta. Już namawiam męża żeby szedł ze Mną bo Ja tam chyba na zawał zejdę czekając[emoji52][emoji52]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Pamiętaj nie możesz się teraz denerwować

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pamiętaj nie możesz się teraz denerwować

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Staram się staram i to bardzo. I dlatego też chce iść z Mężem bo wiem, że będę spokojniejsza. I jeszcze do tego jakieś uczulenie Mi wyskoczyło. Twarz mam w plamach i takich drobniuteńkich chrostkach już nie mówiąc o trądziku i na rekach i dłoniach egzema Mi wyskoczyła[emoji52][emoji52][emoji52][emoji52]jutro chce iść do zwykłego lekarza żeby to obejrzał

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry