reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@AnetaManiak póki co nie mam żadnych objawów.Piersi od czasu do czasu za bolą.I cały czas pić mi się chce.Brak objawów to tez nic dobrego,ale może jeszcze przyjdą.No termin szybki,bo zależało mi żeby jak najszybciej do byle kogo,a tu niespodzianka.Kiedy zaczęły ci się to objawy pierwsze?A ty Aneta juz który tydzień ty masz jakoś termin na początek marca,a mi wychodzi 30-31 zależy od aplikacji.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Brak objawów wcale nic złego nie oznacza. Raczej gorzej by było jak by były i nagle przeszły. A tak nie masz czym się przejmować. Mi się mdłości jakieś dwa dni przed zrobieniem testy pojawiły. Ale czytam niektórym dziewczynom nic nie dokucza a niektórym zaczyna dopiero w 2 trymestrze.
U Mnie dzisiaj 8t5d. Z @ wychodzi 1 marca z usg koniec lutego. Na następnej wizycie może już tak troszkę dokładniej się dowiem kiedy. Bo narazie w książeczce mam dwie daty. Ale lekarz mówił, że to się może jeszcze zmienić. Dopiero 16 sierpnia mam wizytę. Także trochę sobie poczekam. W następnym tygodniu w sobote przyjeżdża do Nas Moja teściowa i będzie ze Mna aż do 1 września. Cieszę się na ten jej przyjazd. Chociaż nie będę sama bo mąż w kółko pracuje

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny [emoji7] juz jestem po pracy i pisze do was[emoji12]
No nastal juz poniedzialek dzien sadny troszkę jak dla mnie @ nie przyszła a testy wychodza pozytywne ale wiadomo problem z beta 6.07 lipca robilam to byla 69.63 a tetaz z piatku 17.00 wiec tutaj nic nie wiadomo [emoji20]ale temp dzisiaj spadla do 36.5 wiec podejrzewam ze czas na @ zobacze jeszcze jaka bedzie jutro rano[emoji15]a ide do lekarza w czwartek po południu wiec wtedy sie wszystko wyjasni

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak oj jesteś chyba jedyna osoba która cieszy się na przyjazd teściowej [emoji23].Jak ten czas szybko leci.Ja to może mniej się będę stresować jak usłyszę bijące serduszko,ale na to jeszcze za wcześnie.Najchetniej,bym przyspieszyła ten czas.Narazie boje się, że zaczną się plamienia[emoji17].Potrafię do ubikacji iść, żeby tyko sprawdzić czy nie plamie idzie ze schizować.Jakos 24 stycznia moja ciąża się zakończyła, a dziś tez 24 [emoji18] tyle, ze 36dc.Musze jakoś przebrnąć przez te najgorsze dni.Boje się bety,że pierwszy wynik będzie ładny, a później zacznie spadać.Zrobie chyba dopiero w środę do czwartku będę mieć wynik.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji7] juz jestem po pracy i pisze do was[emoji12]
No nastal juz poniedzialek dzien sadny troszkę jak dla mnie @ nie przyszła a testy wychodza pozytywne ale wiadomo problem z beta 6.07 lipca robilam to byla 69.63 a tetaz z piatku 17.00 wiec tutaj nic nie wiadomo [emoji20]ale temp dzisiaj spadla do 36.5 wiec podejrzewam ze czas na @ zobacze jeszcze jaka bedzie jutro rano[emoji15]a ide do lekarza w czwartek po południu wiec wtedy sie wszystko wyjasni

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj InezkaK trzymam kciuki, żeby to jednak była nowa fasolka .Byla by to wspaniała wiadomość.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, mało mnie ostatnio ale jesteśmy z Młodą na wakacjach u rodziców, a w niedzielę wyjeżdżamy nad morze.
U mnie sytuacja niezmienna nadal brak @ i drugiej kreseczki też nie ma. Jestem dopiero 3 dni po terminie jednak zaczynam się trochę tą sytuacją martwić.
Buziaki wszystkim i miłego dnia :-*
Kochana @ nie ma jest nadzieja!!! Ja mocno trzymam kciuki za dwie kreseczki ;)
Wyszalam sie na weselu do 5.30 rano ale prowadzilam i kurcze za szybko jechalam radar mi trzasnal pamiatkowe zdjecie z wesela kurde ;)
Wcziraj poprawiny do 2 w nocy winko szumialo ej szumialo ;);)
O 18 mam usg boje sie dam wam znac ,,,
Anetka ogorki kiszone maja duzo wit c zajadaj ;) ciesze sie ze masz smaki dzidzi rosnie pod serduszkiem mamuni ;););)
Alunia trzymam mocno kciuki zebys miala za 8 miesiecy okruszka w ramionach ;)
Inezka trzymam kciuki za ciebie zacusniete ;)
 
Witam . Ostatniego czerwca mialam lyzeczkowanie pustego jaja plodowego. Dzis odebralam wynik histopatologiczny i mam podejrzenie zasniadu czesciowego.
Jest tu jakas dziewczynaz tym samym? :(
 
@aneta witaj. U mnie wszystko dobrze. Od jakiegoś czasu łapie doła wszystkim wam się udaje a mi nie. [emoji26] [emoji22]
14dc.
Starania od nowego miesiąca. Jestem po owulacji. Cykle mam w miarę krótkie wiec szybko zleci.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@miffi kochana narazie to sie udało tzw mniejszosci a nas starajacych się nadal jest wiecej [emoji19]glowa do góry i troche wiecej wiary moze ty w sierpniu pochwalisz się dwoma pieknymi kreskami ...[emoji176]wlasciwie to wierzę w to ze ci się uda [emoji7][emoji110][emoji110]

@Mysiaka witaj raczej na ten moment nie ma tutaj nikogo kto miałby zasniad chociaz i u mnie podejrzewano ale ja bylam bez czyszczenia [emoji15]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@miffi kochana narazie to sie udało tzw mniejszosci a nas starajacych się nadal jest wiecej [emoji19]glowa do góry i troche wiecej wiary moze ty w sierpniu pochwalisz się dwoma pieknymi kreskami ...[emoji176]wlasciwie to wierzę w to ze ci się uda [emoji7][emoji110][emoji110]

@Mysiaka witaj raczej na ten moment nie ma tutaj nikogo kto miałby zasniad chociaz i u mnie podejrzewano ale ja bylam bez czyszczenia [emoji15]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem że jest Nas więcej. Musi się WkoncU udać

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny Ja wierzę w to, że każdej z Was się uda!!!!

@mfifi04 to jest całkiem zrozumiałe, że przychodzą takie dni. Tym bardziej, że już byś chciała się starać a musisz jeszcze poczekać. Ale zobacz pierw lekarz kazał czekać 3miesiące, a ostatecznie możecie już w następnym cyklu. A to już naprawdę dużo. U Ciebie nie ma problemu z zachodzeniem, także jestem pewna, że lada moment będziesz chwaliła nam się tytaj testem. Oj i zobaczysz jak będziesz się codziennie zamartwiać!!! A lekarz przepisze Tobie takie leki, że ciąża będzie bez problemowa[emoji8][emoji8][emoji8]

@InezkaK a Ja liczę na to, że u Ciebie to już się szykuje rodzeństwo!!! A pisałaś ostatnio o jakiś zdjęciach do Smyka??? To pochwal nam się jak już będziecie po sesji. Ta Twoja córcia to naprawdę księżniczka [emoji7][emoji7][emoji7] byłaś z mała na castingu???

@alunia87 uwierz Mi Moja teściowa jest do rany przełóż. Mimo iż Mój M to jedynak, to jak zauważy, że coś nie tak się odezwie do Mnie czy coś to Go tak opierdoli, że hej. I knuć z nią przeciwko Mojemu M też można[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

@90_natka no właśnie ponoć początki ciąży są ciężkie i potem końcówka też jest ciężka. Ah ile to kobiety muszą znieść. Wiem, że jest to oczywiście wynagrodzone takim słodkim maleństwem, ale bywa niestety ciężko. Ostatnio oglądałam filmik z jakimś lekarzem która opowiadał jakie zmiany dochodzą w ciele kobiety podczas ciąży i powiedział, że męski organizm by tego nie wytrzymał.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry