reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczyny ! Nie było mnie jakiś czas, bo u nas dużo się działo (przeprowadzka).
Wpadłam podzielić się z Wami cuudownymi wieściami ! Udało się, jestem w ciąży ! Ogromne szczęście, a już chciałam się poddać... Ze względu na wcześniejszą stratę mamy zagrożenie, ale wierzę ze się uda. Rodzinie powiemy po 12 tygodniu, a córce trochę później.
Strasznie się cieszę, a boję się jeszcze
bardziej...boję się tego rozczarowania, ponownej straty i uczucia tej pustki. Musi się udać, po kolejnej starcie się nie podniose.
Ale wiem, że moja córeczka w niebie nad nami czuwa i wszystko będzie ok !
--
km5sk6nluc1bj6w4.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4] muszę się zapytać o pewną rzecz. W tym miesiącu znowu brałam clo, ale z powodu że nie ma miejsc do lekarza nie dostanę zastrzyku (bylam wpisana na miejsce rezerwowe ale nic się nie zwolnilo) więc odpuściłam ten cykl, i zapisałam się na nastepny miesiąc na dwie wizyty. I teraz te pytanie czy wziełam clo bez zastrzyku to może coś się stać? Naczytalam się o torbielach itp. ile czyli można brać clo ? Ten miesiąc spisałam na straty i wrzuciłam na luz tylko te pytania mnie drecza.
Pozdrawiam Was kochane [emoji11]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx niestety co do cleo nie orientuje się ,ale trzyma kciuki.Który to dziś dzień cyklu?
@KarolinaKlara gratuluję [emoji4]
Ja też się cały czas boję dziś 8 tc, ale staram się odganiac zle myśli.Musi być dobrze,nie ma innej opcji.Cieszę się z każdego dnia bez plamien i z każdego usg na którym wszystko jest w pożądku.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny [emoji4] muszę się zapytać o pewną rzecz. W tym miesiącu znowu brałam clo, ale z powodu że nie ma miejsc do lekarza nie dostanę zastrzyku (bylam wpisana na miejsce rezerwowe ale nic się nie zwolnilo) więc odpuściłam ten cykl, i zapisałam się na nastepny miesiąc na dwie wizyty. I teraz te pytanie czy wziełam clo bez zastrzyku to może coś się stać? Naczytalam się o torbielach itp. ile czyli można brać clo ? Ten miesiąc spisałam na straty i wrzuciłam na luz tylko te pytania mnie drecza.
Pozdrawiam Was kochane [emoji11]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ewela ja w poprzednim cyklu bralam clo bez zastrzyku ale z monitoringiem i nie udalo się i w tym cyklu tez bralam clo i tez bez zastrzyku i bez monitoringu .. zobaczymy co będzie dzisiaj mam 22 dzien cyklu wykres pokazal owu 8 dni temu a temp od owu nie spada caly czas 36.9-37.1 wiec moze sie coś udało [emoji12] ale podchodze do tego na luzie[emoji13] moze u ciebie zaskoczy tak niespodziewanie i te wizyty zapisane przydadza ci się z powodu fasolki [emoji8] trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewela ja w poprzednim cyklu bralam clo bez zastrzyku ale z monitoringiem i nie udalo się i w tym cyklu tez bralam clo i tez bez zastrzyku i bez monitoringu .. zobaczymy co będzie dzisiaj mam 22 dzien cyklu wykres pokazal owu 8 dni temu a temp od owu nie spada caly czas 36.9-37.1 wiec moze sie coś udało [emoji12] ale podchodze do tego na luzie[emoji13] moze u ciebie zaskoczy tak niespodziewanie i te wizyty zapisane przydadza ci się z powodu fasolki [emoji8] trzymam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Pocieszyłas mnie kochana [emoji11] trzymam za Ciebie kciuki żeby ta temp dobrze wróżyła :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry