reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Rozmawiałam z kierowcznika dzwoniła do kadr i kazali mi przynieść zaświadczenie od lekarza ze mogę pracować dzownilam do gin nie obiera więc napisałam mu smsa czy jest taka możliwość wystawić zaświadczenie. Narazie nie odpisał. Kierowniczka powiedziała ze najlepiej żebym 14 Wróciła na otwarcie i ze nie ma co siedzieć i się uzalac i niby mnie pocieszala

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Wredne babsko.Po mojemu nie powinna się domagać powrotu, a ty powinnaś być jeszcze z dwa tygodnie na l4 minimum.Przeciez takie coś to obciążenie dla organizmu i do tego dochodzi krwawienie które może być intensywne i ból brzucha.Nie mówiąc już o psychice,a ona pewnie tylko patrzy, żeby sama nie musieć robić.Wspolczuje ci całej tej sytuacji zero wsparcie tylko jeszcze Ci dokopuje [emoji21].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dorcia to Walentynka bedzie?♡ super:))a jak sie czujesz?
Anetko aaa to Wy z Dorcia dwie lutówki:)Fajnie!Szybko zleci i bedziecie tulic:)Juz sie nie moge doczekac info od Was i zdjecia:)hihi
Mfifi u nas dobrze:)Mala jest cudowna co tu duzo mowic!hihi Moglaby dluzej spac w nocy ale co zrobic:)Tak to bez zadnych problemow.Dajemy rade:))


Ewela i mnie tak bardzo przykro ze Cie to spotkalo:(Jeszcze przed Świętami.. ehh..ale nie łam sìę!Bedzie Nowy Lepszy Rok!!Wasz Rok,zobaczysz!!!♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia to Walentynka bedzie?♡ super:))a jak sie czujesz?
Anetko aaa to Wy z Dorcia dwie lutówki:)Fajnie!Szybko zleci i bedziecie tulic:)Juz sie nie moge doczekac info od Was i zdjecia:)hihi
Mfifi u nas dobrze:)Mala jest cudowna co tu duzo mowic!hihi Moglaby dluzej spac w nocy ale co zrobic:)Tak to bez zadnych problemow.Dajemy rade:))


Ewela i mnie tak bardzo przykro ze Cie to spotkalo:(Jeszcze przed Świętami.. ehh..ale nie łam sìę!Bedzie Nowy Lepszy Rok!!Wasz Rok,zobaczysz!!!♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj byłam u gina :) ktg wyszło ok :) mała waży 1,633 ( 30 tc) ogólnie mogę rodzić w połowie stycznia :D z racji tego,ze Olka urodziłam w 34 tc to wczoraj pobrala mi GBS :) żeby w razie co był :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie dzisiaj pojawiło się trochę krwi na papierze zauważyłam.Boję się,że zaczyna się to co przed pierwszym poronieniem najpierw coś brudnego wylatywało a potem krew...
 
cześć dziewczynki :) ktoś tęsknił? :D
Witam wszystki nowe dziewczyny, pozólcie, ze oficjalnie was przygarne pod nasze formułowe skrzydła :)
Troche tu pilnuje porzadku, o ile.... i tu leci cała lista wymówek, a wiecie jak to przed świętami jest jak chce się wygładać na przyjamniej 10 lat młodszą ::D
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_qJ_orig.gif

Wasza stara Foczka ledwo gnaty rusza po tym 5h sparingu z Chod@kowsk@ No ale jak sie jest fajterem
81102679_preview_s2__gI_orig.gif
:D
Ogromne usciski dla was i nieodzownie słuze pomocą :)
 

Załączniki

  • 81102679_preview_s2__gI_orig.gif
    81102679_preview_s2__gI_orig.gif
    49,9 KB · Wyświetleń: 443
  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_qJ_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,07_qJ_orig.gif
    99,2 KB · Wyświetleń: 428
Na początku chcialam bardzo Wam kochane podziękować [emoji11] za słowa wsparcia, jest ciężko ale bardzo Wam dziękuję że jesteście i zawsze pomożecie.

Bylam dzisiaj u lekarza wystawił mi zaświadczenie że moge wracać do pracy, ale poprosiłam go by napisał z dato 18.12 i bez problemu się zgodził, posiedzę ten tydzień w domu. A kierowniczka brak słów chciała żebym już wróciła od 14 bo mamy otwarcie i dużo pracy, niby pocieszala a mówiła lepiej jak byś szybciej wróciła po co siedzieć w domu i się uzalac. Brak słowa na tych wszystkich ludzi.. Ale chyba czas się przyzwyczaić ze u mnie w pracy nie ma koleżanek.. każdy patrzy na siebie.
Mąż strasznie to przeżywa, oboje myśleliśmy że tym razem się uda.. niestety :(
Jakis czas mnie nie będzie, ale bede Was poczytywac.
Powidzenia dziewczyny

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na początku chcialam bardzo Wam kochane podziękować [emoji11] za słowa wsparcia, jest ciężko ale bardzo Wam dziękuję że jesteście i zawsze pomożecie.

Bylam dzisiaj u lekarza wystawił mi zaświadczenie że moge wracać do pracy, ale poprosiłam go by napisał z dato 18.12 i bez problemu się zgodził, posiedzę ten tydzień w domu. A kierowniczka brak słów chciała żebym już wróciła od 14 bo mamy otwarcie i dużo pracy, niby pocieszala a mówiła lepiej jak byś szybciej wróciła po co siedzieć w domu i się uzalac. Brak słowa na tych wszystkich ludzi.. Ale chyba czas się przyzwyczaić ze u mnie w pracy nie ma koleżanek.. każdy patrzy na siebie.
Mąż strasznie to przeżywa, oboje myśleliśmy że tym razem się uda.. niestety :(
Jakis czas mnie nie będzie, ale bede Was poczytywac.
Powidzenia dziewczyny

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Rybka teraz Twój mąż potrzebuje Cię tak samo jak Ty jego :( musicie mocno trzymać się za ręce i iść dalej...Ja wiem jak to wszystko brzmi gdy wali się świat,ale trzeba wierzyć,mieć cel,mieć marzenia...jestem pewna,ze wszystko się pouklada i rok 2018 będzie dla Was szczęśliwy [emoji8]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry