reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@xxEwelaxx wszystko się ułoży i pewnie szybciej niż ci się wydaje :) bardzo Ci tego życzę, kibicuje i trzymam kciuki za spełnienie wszystkich planów :)

p19u3e3k4pwu9alb.png

27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Na początku chcialam bardzo Wam kochane podziękować [emoji11] za słowa wsparcia, jest ciężko ale bardzo Wam dziękuję że jesteście i zawsze pomożecie.

Bylam dzisiaj u lekarza wystawił mi zaświadczenie że moge wracać do pracy, ale poprosiłam go by napisał z dato 18.12 i bez problemu się zgodził, posiedzę ten tydzień w domu. A kierowniczka brak słów chciała żebym już wróciła od 14 bo mamy otwarcie i dużo pracy, niby pocieszala a mówiła lepiej jak byś szybciej wróciła po co siedzieć w domu i się uzalac. Brak słowa na tych wszystkich ludzi.. Ale chyba czas się przyzwyczaić ze u mnie w pracy nie ma koleżanek.. każdy patrzy na siebie.
Mąż strasznie to przeżywa, oboje myśleliśmy że tym razem się uda.. niestety :(
Jakis czas mnie nie będzie, ale bede Was poczytywac.
Powidzenia dziewczyny

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężkie zakończenie 2017 roku u Ciebie ,ale musisz wierzyć, ze 2018 rok będzie szczęśliwy ,bo organizm już się odblokował i jest nastawiony na ciąże.Co do pracy musisz tak robić ,żeby Tobie było dobrze i nie zwracać uwagi na innych ,bo jak widać oni tylo widzą swój koniec nosa.Posiedz do końca tygodnia na zwolnieniu i pozwól sobie przejść przez kolejną stratę, a później wystartuj z nową energią.
Faceci też takie sytuacje przeżywają, bo jednak zależy im ,żeby ich bliska osoba była szczęśliwa.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wczoraj byłam u gina :) ktg wyszło ok :) mała waży 1,633 ( 30 tc) ogólnie mogę rodzić w połowie stycznia :D z racji tego,ze Olka urodziłam w 34 tc to wczoraj pobrala mi GBS :) żeby w razie co był :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja byłam dzisiaj na wizycie. Z małym wszystko ok. Dzisiaj mam 29t1d i waży 1500g. Także Mój synek goni Twoją córcię[emoji6][emoji6][emoji6]ktg też w porządku. Teraz ktg będę miała co tydzień robiene.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry