reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

I tak jest najlepiej :) nie obliczasz,nie czekasz i nie myślisz bo niunia skutecznie zajmuje Ci czas :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie. Nawet czasem na przytulanki nie ma czasu.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
reklama
Witam moje kochane :) chcialam wam przekazać kilka słów od naszej administratorki, dziewczyny o tak ogromnym sercu a zarazem tak skromnej, ze pewnie byłybyscie nieźle zdziwione kto tym wszystki zarządza :) ale ja nie o tym :D przekazuję wam wiadomość od niej:
"Pięć domów dziecka i maluchy, które czekają na Mikołaja i mogą się… nie doczekać. A przecież same dały coś od siebie!

Wkładając w pracę serduszka i całą dziecięcą ufność oraz nadzieję przygotowały słodycze na licytację. Smoby Polska dodało zestawy z serii Smoby Chef. Cały dochód z licytacji/sprzedaży zostanie przekazany do wybranych placówek.

Nie jesteśmy autorami tej akcji, nasza pomocowa jest już w trakcie realizacji, ale po prostu nie chce nam się wierzyć, że nie znajdzie się 100 osób, które zaoferują pomoc!

Licytacje od 20 złotych i tylko kilka dni, żeby ofiarować radość, wiarę i trochę pieniędzy. Dacie radę???

Link do: Charytatywni Allegro - licytuj lub sprzedawaj i w ten sposób wspieraj wybrane przez Ciebie fundacje!
Bardzo Wam dziękuję" i ze swojej strony ja też :)
 
Ja jestem staraczka

☆ Walczyć o marzenia ☆
Ja też się staram. Właściwie drugi miesiąc ( ponieważ musiałam trochę odczekać po poronieniu bo u mnie oczyszczało się wszystko bardzo długo i mój organizm wariował) i teraz nic właśnie przyszła wczoraj @. Przepłakałam całą noc. Dzisiaj mam strasznego doła i już przestałam wierzyć że mi się kiedykolwiek uda.
@Ewela bardzo mi przykro i przesyłam uściski
@Marika92 @Ewelina271990 gratulacje cudownie czytać takie piękne wiadomości może nadzieja wróci do mnie też. Życzę dużo zdrowia dla was i maleństw.
@DorciaMamaOlka @AnetaManiak piękne brzuszki :)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i czekam na dobre wiadomości od was :)
 
Ja też się staram. Właściwie drugi miesiąc ( ponieważ musiałam trochę odczekać po poronieniu bo u mnie oczyszczało się wszystko bardzo długo i mój organizm wariował) i teraz nic właśnie przyszła wczoraj @. Przepłakałam całą noc. Dzisiaj mam strasznego doła i już przestałam wierzyć że mi się kiedykolwiek uda.
@Ewela bardzo mi przykro i przesyłam uściski
@Marika92 @Ewelina271990 gratulacje cudownie czytać takie piękne wiadomości może nadzieja wróci do mnie też. Życzę dużo zdrowia dla was i maleństw.
@DorciaMamaOlka @AnetaManiak piękne brzuszki :)
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i czekam na dobre wiadomości od was :)
Wszystko się ułoży kiedy odpuścisz, wiem po sobie :)

p19u3e3k84oyy1ky.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@Abi A. Nie trac nadziei. Jestem po 2 poronieniach i walcze dalej. Najwazniejsze to odpowiednie leczenie. Badania. Sa tu dziewczyny po 3 poronieniach i nosza zdrowa ciaze. Wiem ze trudno jest pogodzic sie ze strata. Przeszlam to strasznie. Ale bol minie uwiez mi. Choc serce boli jak widze wozki z maluchem. Pomaga mi w tym moja znajoma. Poznalysmy sie w szpitalu. Ja poronilam. Ona ma corcie 3 miesiace. Z checia tam chodze. Umie mnie pocieszyc. Grunt to nie myslec o sexie jako o staraniach. To musi byc przyjemnośc.moja glowa odpuscila :) jest o wiele lepiej. Wiem ze jestem mloda. Nie jedno dziecko urodze:)
Zycze Ci takiego samego podejscia. Jak cos pisz na priv :*

☆ Walczyć o marzenia ☆
 
reklama
@Abi A. Nie trac nadziei. Jestem po 2 poronieniach i walcze dalej. Najwazniejsze to odpowiednie leczenie. Badania. Sa tu dziewczyny po 3 poronieniach i nosza zdrowa ciaze. Wiem ze trudno jest pogodzic sie ze strata. Przeszlam to strasznie. Ale bol minie uwiez mi. Choc serce boli jak widze wozki z maluchem. Pomaga mi w tym moja znajoma. Poznalysmy sie w szpitalu. Ja poronilam. Ona ma corcie 3 miesiace. Z checia tam chodze. Umie mnie pocieszyc. Grunt to nie myslec o sexie jako o staraniach. To musi byc przyjemnośc.moja glowa odpuscila :) jest o wiele lepiej. Wiem ze jestem mloda. Nie jedno dziecko urodze:)
Zycze Ci takiego samego podejscia. Jak cos pisz na priv :*

☆ Walczyć o marzenia ☆
Myślę, że nie opisałam mojego samopoczucia dobrze - w trakcie miesiąca nie myślę i staram się zająć myśli poza pracą i jestem radosna. To nie jest tak że tylko myślimy o staraniach - zupełnie o tym zapominamy. Dla mnie najgorszy jest ten okres kilku dni przed @ kiedy muszę stawić czoła temu czy się udało czy nie ponieważ wtedy chce czy nie chce zaczynam o tym myśleć. Jak wy sobie z tym radzicie bądź radziłyście z tymi kilkoma dniami przed @?
 
Do góry