reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie dziewczyny [emoji3]
Jestem w 8 tyg ciąży dzidziuś osadził się na tylnej ścianie macicy i doskwierają mi bóle pleców na dole. Czy mogę po smarować to jakąś maścią?

Śliczne brzuszki[emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej nic nie jest wskazane na ten ból [emoji20].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masakra.. to dopiero początek a jest ból mocny. Zapytam giną na wizycie co mogę z tym zrobić.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Spytaj może znajdzie bezpieczna maść.U mnie jak mały uciskał były ataki rwy kulszowej, ale po paru tygodniach minęły na szczęście,bo ból taki ze nie szło się ruszyć z miejsca.Od kręgosłupa po nogę [emoji31].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spytaj może znajdzie bezpieczna maść.U mnie jak mały uciskał były ataki rwy kulszowej, ale po paru tygodniach minęły na szczęście,bo ból taki ze nie szło się ruszyć z miejsca.Od kręgosłupa po nogę [emoji31].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi idzie w miednicę i biodra. Jedyna ulga to leżenie ,ale przy 4 latku ruchliwym to nie realne.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji3]
Jestem w 8 tyg ciąży dzidziuś osadził się na tylnej ścianie macicy i doskwierają mi bóle pleców na dole. Czy mogę po smarować to jakąś maścią?

Śliczne brzuszki[emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :) gratuluję :) co do maści chyba nie bardzo mogę doradzić :( niestety wszystkie przeciwbólowe nie są wskazane :( musialabys zapytać lekarza prowadzącego ciążę

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj :) gratuluję :) co do maści chyba nie bardzo mogę doradzić :( niestety wszystkie przeciwbólowe nie są wskazane :( musialabys zapytać lekarza prowadzącego ciążę

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Taki właśnie mam zamiar...
Pamiętam jak pisałam tu po stracie to Ty byłaś na początku ciąży [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A no to dobrze :) trzymam kciuki :) i żeby ból szybko przeszedł :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz już mnie ostrzegł że będą mnie bolały bo dzidziuś jest na tylnej ściance macicy. I ból będzie się nasilał.
7.02 kolejna wizyta mam nadzieje ,że serduszko nie przestało bić.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry