reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Obiecane :)
1516650692-82bb1b2329ec14da-aaaaaa.jpeg
1516650699-46866f4312a123e6-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajny już masz brzusio widać ,ze to już niedługo.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi się,ze jest już bardzo nisko,a jutro wizyta :) dwa tygodnie udało mi się chodzić z 2 cm rozwarciem :) ciekawe co tam się dzieje :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny za wszystkie was trzymam kciuki - moje marzenie w końcu się spełniło i 8.01 urodził się mój długo wyczekiwany i wymodlony Synuś :)

Podchodzcie do starań na luzie, bo na wiele rzeczy w życiu niestety nie mamy wpływu :)
Każda z was w końcu będzie mamą :)

pozdrawiam :*
wspaniale, gratulacje. Nawet o Tobie ostatnio myślałam bo mam opisaną twoją historie na staraczkach a ty jakoś zniknęłaś :) widocznie Cię przywołałam myslami :)

Buziaki dla reszty

PS mnie mało bo Karol wczoraj brał ostatnią dawke antybiotyku i ni stąd ni z owąd dostał temperatury prawie 39 stopni (ale jak?) Jest już na kolejnym antybiotyku, do rodzinnego juz sie nie wybieram tylko jutro prywatnie do takiego lekarza co na szpital bierze do badań. Ja juz naprawde bardzo sie o niego martwie, blady, apatyczny tylko lezy i zimno mu. Nie sadzę że to jakaś zakaźna choroba bo wszyscy jesteśmy zdrowi. Nie dość, że ma "problemy- autyzm" z nauką to w grudniu był 2 dni a w styczniu 6... ale to akurat mówi sie trudno
 
wspaniale, gratulacje. Nawet o Tobie ostatnio myślałam bo mam opisaną twoją historie na staraczkach a ty jakoś zniknęłaś :) widocznie Cię przywołałam myslami :)

Buziaki dla reszty

PS mnie mało bo Karol wczoraj brał ostatnią dawke antybiotyku i ni stąd ni z owąd dostał temperatury prawie 39 stopni (ale jak?) Jest już na kolejnym antybiotyku, do rodzinnego juz sie nie wybieram tylko jutro prywatnie do takiego lekarza co na szpital bierze do badań. Ja juz naprawde bardzo sie o niego martwie, blady, apatyczny tylko lezy i zimno mu. Nie sadzę że to jakaś zakaźna choroba bo wszyscy jesteśmy zdrowi. Nie dość, że ma "problemy- autyzm" z nauką to w grudniu był 2 dni a w styczniu 6... ale to akurat mówi sie trudno
Zdrówka dla synka :) w szkole nadrobi,ale szkoda,ze tak się męczy :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Wszystkim. Jestem po straconych ciążach( jedna na początku ciąży, druga 26 tydzień zakończona cesarka...) są tu mamy z podobną historią które starają się teraz o maluchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Wszystkim. Jestem po straconych ciążach( jedna na początku ciąży, druga 26 tydzień zakończona cesarka...) są tu mamy z podobną historią które starają się teraz o maluchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj. Przykro mi z powodu Twoich strat. Napisz cos wiecej o sobie. Co bylo przyczyna poronien?
Ja jestem po 1 poronieniu w 12tc. Udalo mi sie zajsc w 3 cyklu po stracie. Mam sliczna 4 miesieczna coreczke i obecnie staram sie o rodzenstwo dla niej.

iv09zbmhdpxevirr.png
 
Do góry