reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Pierwsze poronienie nie znamy przyczyny w 5 tygodniu. Samoistne oczyszczenie i w kolejnym cyklu zaszłam znowu... ciąża bliźniacza wysokiego ryzyka ponieważ miały jedno łożysko... do 26 tyg współpraca między nimi szła super niestety w ostatni dzień 26 tyg pojechałam do szpitala bo nie czułam ruchów. Jedna już nie żyła u drugiej była akcja serca próbowali ja ratować ale urodziła się już w bardzo złym stanie... kolejnego dnia zmarła... problem jest taki ze lekarze mówią ze muszę poczekać rok a ja nie mam siły czekać ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pierwsze poronienie nie znamy przyczyny w 5 tygodniu. Samoistne oczyszczenie i w kolejnym cyklu zaszłam znowu... ciąża bliźniacza wysokiego ryzyka ponieważ miały jedno łożysko... do 26 tyg współpraca między nimi szła super niestety w ostatni dzień 26 tyg pojechałam do szpitala bo nie czułam ruchów. Jedna już nie żyła u drugiej była akcja serca próbowali ja ratować ale urodziła się już w bardzo złym stanie... kolejnego dnia zmarła... problem jest taki ze lekarze mówią ze muszę poczekać rok a ja nie mam siły czekać ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Bardzo Ci wspolczuje[emoji20]
Dlaczego lekarz kazal tak dlugo czekac?

iv09zbmhdpxevirr.png
 
Cześć Wszystkim. Jestem po straconych ciążach( jedna na początku ciąży, druga 26 tydzień zakończona cesarka...) są tu mamy z podobną historią które starają się teraz o maluchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Witaj przykro mi z powodu strat. Ja jestem po 2 poronieniach na wczesnych etapach. Jesli masz pytania to postaram sie na wszystkie odpowiedziec

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@jagoda87 witaj. Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat. Ja jestem po 3 poronieniach-dwa wczesne i jedno w 16tc. Po stracie w 16tc (rodziłam naturalnie) miałam zalecone czekać trzy pełne cykle. Doczekałam się dwójki zdrowych dzieci-oboje urodzili się przez cc (różnica między cc to 24 miesiące). Po drugim cięciu lekarz powiedział mi że badania dowodzą że bezpieczny odstęp między cc to 18 miesięcy, choć są i krótsze przerwy z których rodzą się zdrowe dzieci. Jednak przy każdym kolejnym cc z przerwą krótszą niż te 18 miesięcy jest większe ryzyko powikłań i u matki i u dziecka. Myślę że mimo wszystko bezpieczniej jest jednak trochę odczekać żeby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko problemów w kolejnej ciąży..
 
Miło ze pamiętacie :) Hania waży 2750,rozwarcie nadal 2 cm.Główka balotuje więc jeszcze trochę :) chciałbym mieć już ja przy sobie...boję się o nią bardzo,ale co zrobić jak nie chce opuścić brzucha :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
To daj znac na bierzaco :) powodzenia szybkiego porodu :*

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@jagoda87 witaj. Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat. Ja jestem po 3 poronieniach-dwa wczesne i jedno w 16tc. Po stracie w 16tc (rodziłam naturalnie) miałam zalecone czekać trzy pełne cykle. Doczekałam się dwójki zdrowych dzieci-oboje urodzili się przez cc (różnica między cc to 24 miesiące). Po drugim cięciu lekarz powiedział mi że badania dowodzą że bezpieczny odstęp między cc to 18 miesięcy, choć są i krótsze przerwy z których rodzą się zdrowe dzieci. Jednak przy każdym kolejnym cc z przerwą krótszą niż te 18 miesięcy jest większe ryzyko powikłań i u matki i u dziecka. Myślę że mimo wszystko bezpieczniej jest jednak trochę odczekać żeby jak najbardziej zmniejszyć ryzyko problemów w kolejnej ciąży..

Niestety zdaje sobie z tego sprawę.... ale ja najchętniej bym już nie czekała a minęło tylko 3 miesiące od mojego koszmaru...zwłaszcza ze widzę jak moja córka tez cierpi i czeka...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry