reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Niestety zdaje sobie z tego sprawę.... ale ja najchętniej bym już nie czekała a minęło tylko 3 miesiące od mojego koszmaru...zwłaszcza ze widzę jak moja córka tez cierpi i czeka...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przykro mi z powodu Twoich strat :( ja straciłam ciążę bliźniacza w 12 tyg. Miały jedno łożysko i lekarz uważa że nie dało rady. Przestaly im nic serduszka...

Moim zdaniem powinnaś poczekać żeby zminimalizować ryzyko. Jeśli zajdziesz za wcześnie możesz nie tylko stracić kolejną ciążę ale też zdrowie czy życie. Blizna może pęknąć itd. Wiem że łatwo się mówi ale w takiej sytuacji pośpiech nie jest wskazany. Doskonale.cie rozumiem. Ja po.stracie nie mogłam.myslec o niczym innym zaszła szybko ale to była na prawdę ciężka ciąża i córkę mam cudem. Mało.brakowalo a ja też bym straciła. A miałam tylko zabieg a nie cesarskie cięcie. Na prawdę daj Wam chociaż pół roku. Jednak to poważna operacja
 
reklama
th1.jpg
:)
 

Załączniki

  • th1.jpg
    th1.jpg
    6,7 KB · Wyświetleń: 558
Przykro mi z powodu Twoich strat :( ja straciłam ciążę bliźniacza w 12 tyg. Miały jedno łożysko i lekarz uważa że nie dało rady. Przestaly im nic serduszka...

Moim zdaniem powinnaś poczekać żeby zminimalizować ryzyko. Jeśli zajdziesz za wcześnie możesz nie tylko stracić kolejną ciążę ale też zdrowie czy życie. Blizna może pęknąć itd. Wiem że łatwo się mówi ale w takiej sytuacji pośpiech nie jest wskazany. Doskonale.cie rozumiem. Ja po.stracie nie mogłam.myslec o niczym innym zaszła szybko ale to była na prawdę ciężka ciąża i córkę mam cudem. Mało.brakowalo a ja też bym straciła. A miałam tylko zabieg a nie cesarskie cięcie. Na prawdę daj Wam chociaż pół roku. Jednak to poważna operacja

Oczywiście nie mówię o zajściu w ciąże teraz bo zdaję sobie sprawę z zagrożenie i bym sobie nie darowała jakbym z mojej głupoty traciła kolejne dziecko albo moja córka mamę.Myśle żeby poczekać do lata ( koło 8 miesięcy ) i zastanawiam się czy to wystarczy. A jak się mogę zapytać to co się stało ze mówisz że ją prawie straciłaś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane witamy się z Wami niedzielnym uśmiechem ☺ Wczoraj byliśmy na badaniach prenatalnych, wszystko w porządku, Kornel pięknie wspołpracował.
@jagoda87 witaj i przykro mi z powodu Twoich przeżyć.
@nafoczka zdrowia dla synka. A nie ma możliwości żebyś załatwiła mu lekcje indywidualne, jak tyle opuszcza?
@AnetaManiak @DorciaMamaOlka piękne brzuchy ☺
 

Załączniki

  • IMG_20180128_132230.jpg
    IMG_20180128_132230.jpg
    462,4 KB · Wyświetleń: 73
Kochane witamy się z Wami niedzielnym uśmiechem [emoji5] Wczoraj byliśmy na badaniach prenatalnych, wszystko w porządku, Kornel pięknie wspołpracował.
@jagoda87 witaj i przykro mi z powodu Twoich przeżyć.
@nafoczka zdrowia dla synka. A nie ma możliwości żebyś załatwiła mu lekcje indywidualne, jak tyle opuszcza?
@AnetaManiak @DorciaMamaOlka piękne brzuchy [emoji5]
Aj jak się uśmiecha[emoji4][emoji4][emoji4]
Słodkie zdjęcie!!! No i cieszę się niezmiernie, że u Was wszystko dobrze[emoji7][emoji7][emoji7]oby tak dalej!!! Na kiedy masz termin???

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak co u Was? Jak się czujecie? Mnie dziś boli krocze niemiłosiernie,ze ledwo siedzę na doopie :/ poza tym ciąża donoszona to niech się dzieje :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga_agi bardzo ładne imię dla synka :) A zdjęcie super uśmiechał się do rodziców :)
@DorciaMamaOlka to teraz już tylko czekać aż Hania będzie z wami pewnie lada dzień :) daj znać jak sytuacja

Ja po wizycie.. niestety nie było tego profesora po prostu sobie nie przyjechał, że względu że kończyły mi się leki na prolaktyne zdecydowałam zapisać się do jakiegoś tam gin który w tym czasie przyjmował, nie byłam zbytnio zadowolona zawsze cudze prywatnie A on przyjmuje na fundusz bałam się A okazał się całkiem miłym lekarzem przepisał mi leki no i był pecherzyk 20mm bo brałam clo i dostałam zastrzyk, przynajmniej wiem że miesiąc nie jest zmarnowany, a co będzie to będzie kazał przyjść za 3 tyg może się do niego przejdę :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@AnetaManiak co u Was? Jak się czujecie? Mnie dziś boli krocze niemiłosiernie,ze ledwo siedzę na doopie :/ poza tym ciąża donoszona to niech się dzieje :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Szczerze to od poniedziałku jakoś czuję się nawet lepiej. Spojenie nie boli brzuch opadł tylko dopadają Mnie straszne dni na jedzenie!!! I to jak! Dzisiaj Mężuś wytapetował sypialnie oczywiście pod małego. Łóżeczko ustawione aż oko cieszy[emoji4][emoji4][emoji4]torba już całkiem spakowana. Także jesteśmy w miarę gotowi. No tak Ty już ciąże donoszoną masz[emoji16][emoji16][emoji16]u Mnie jeszcze troszkę dzisiaj 35t4d także trochę ponad tydzień. 10lutego wybieramy się na rocznicę ślubu do znajomych i już powiedziałam Łukaszowi, że w samochodzie musimy mieć zapakowaną torbę tak w razie co. Wizytę mam teraz piątek to zobaczę Adasia i mam nadzieję, że lekarz też powie jaki duży już jest[emoji7][emoji7][emoji7]
A Ty kiedy teraz masz wizytę???

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry