reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja mam dzisiaj według kalendarzyka termin okresu, ale on przychodzi kiedy chce więc myślę że jutro przyjdzie.
Narazie testów nie robię, zrobiłam 2 dni temu czułości 25 po południu i był biały chciałam sprawdzić czy zastrzyk się utrzymuje zapomialam o nim i zostawiłam w łazience po godzinie tam byłam i była kreska jasna ale myślę że że względu na to że długo leżał. A tak w skrócie czuje że okres przyjdzie. Dzisiaj 29 dc. I niestety na noc do pracy.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
To moze powtorz test.
Choc pewnie sie boisz.

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
Jeju dziewczyny ja z tego szczęścia zapomniałam Wam wysłać zdjęcie mojej księżniczki :)
1518384997-b63358b8c1892ff9-aaaaaa.jpeg
ogólnie poród lekki i szybki bo po podaniu oksy urodziłam w niecałe 3 godziny :) @AnetaManiak teraz Twoja kolej :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale słodkości [emoji7][emoji7][emoji7]
Taka kruszynka do schrupania[emoji8][emoji8][emoji8]aj wycałuj Ją od e-cioci!!! A jak się uśmiecha[emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju dziewczyny ja z tego szczęścia zapomniałam Wam wysłać zdjęcie mojej księżniczki :)
1518384997-b63358b8c1892ff9-aaaaaa.jpeg
ogólnie poród lekki i szybki bo po podaniu oksy urodziłam w niecałe 3 godziny :) @AnetaManiak teraz Twoja kolej :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczności :) [emoji7]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeju dziewczyny ja z tego szczęścia zapomniałam Wam wysłać zdjęcie mojej księżniczki :)
1518384997-b63358b8c1892ff9-aaaaaa.jpeg
ogólnie poród lekki i szybki bo po podaniu oksy urodziłam w niecałe 3 godziny :) @AnetaManiak teraz Twoja kolej :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorcia piękna córcia :)

@××Ewela×× i jak, robiłaś test? Trzymam kciuki :)
 
reklama
@90_natka robiłam jak wróciłam z pracy ledo widoczna kreska wstalam i zrobiłam jeszcze raz bo może po nocy mocz rozcieczony no i jest jasna kreska ale póki co jeszcze się nie cieszę zbyt mocno

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry