reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny mam do was pytanko mam nadzieję że otrzymam tu odpowiedź :) . Straciłam ciążę w 10tyg na szczęście obyło się bez zabiegu, oczyściłam się sama.
Moje krwawienie trwało od 26.01 do 04.02 i wyglądało jak miesiączka, nie przeszłam tego ciężko.

I teraz się zastanawiam czy że staraniem się o dzidziusia mam czekać do miesiączki czy możemy działać już teraz? Dodam, że lekarz nie widział żadnych przeciwwskazań do kolejnej ciąży.
 
reklama
Hej dziewczyny mam do was pytanko mam nadzieję że otrzymam tu odpowiedź :) . Straciłam ciążę w 10tyg na szczęście obyło się bez zabiegu, oczyściłam się sama.
Moje krwawienie trwało od 26.01 do 04.02 i wyglądało jak miesiączka, nie przeszłam tego ciężko.

I teraz się zastanawiam czy że staraniem się o dzidziusia mam czekać do miesiączki czy możemy działać już teraz? Dodam, że lekarz nie widział żadnych przeciwwskazań do kolejnej ciąży.
Najlepiej poczekac do nastepnej miesiaczki

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepiej poczekac do nastepnej miesiaczki

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję za odpowiedź :)
Kurcze ja to jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym już, teraz, zaraz... No nic poczekam do miesiączki to faktycznie chyba będzie lepiej bo jeżeli przyjdzie @ to będzie znak że wszystko wróciło do normy :)
 
Dziękuję za odpowiedź :)
Kurcze ja to jestem strasznie niecierpliwa i chciałabym już, teraz, zaraz... No nic poczekam do miesiączki to faktycznie chyba będzie lepiej bo jeżeli przyjdzie @ to będzie znak że wszystko wróciło do normy :)
Mi także lekarz kazał odczekać jeden cykl. Stwierdził, że pierwsza @ może być "dziwna". I faktycznie u mnie się sprawdziło była dłuższa, bardziej obfita i boląca jak diabli.
 
Hej :) powtarzałam test dzisiaj rano o czułości 25 i była bardzo jasna kreska A przecież powinna ciemiec więc nie bardzo rozumiem bo test o czułości 10 pokazywał mi ciemniejsze kreske niż ten więc głupieje. Wczoraj miałam na papierze troszkę krwi ale jednorazowo biorę dupka więc stoję w kolejce na bete bo ciężko to ogarnąć myślę że beta wszystko rozwiąże :) 3majcie kciuki

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@InezkaK pozdrowionka, fajnie że się odezwałaś :)

@××Ewela×× intensywnością kreski nie ma co się aż tak sugerować, zwłaszcza jak testy inne, innej firmy. Najważniejsze, że jest druga kreska. Trzymam kciuki za betę i czekam na wieści! Wynik dzisiaj będziesz miała?
 
@InezkaK pozdrowionka, fajnie że się odezwałaś :)

@××Ewela×× intensywnością kreski nie ma co się aż tak sugerować, zwłaszcza jak testy inne, innej firmy. Najważniejsze, że jest druga kreska. Trzymam kciuki za betę i czekam na wieści! Wynik dzisiaj będziesz miała?
Tak dzisiaj pewnie do południa będą więc siedzę jak na szpilkach :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) powtarzałam test dzisiaj rano o czułości 25 i była bardzo jasna kreska A przecież powinna ciemiec więc nie bardzo rozumiem bo test o czułości 10 pokazywał mi ciemniejsze kreske niż ten więc głupieje. Wczoraj miałam na papierze troszkę krwi ale jednorazowo biorę dupka więc stoję w kolejce na bete bo ciężko to ogarnąć myślę że beta wszystko rozwiąże :) 3majcie kciuki

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki[emoji4]

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
Do góry