reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
mi jak to lekarz powiedzial,,troche pomogli,, wizyte mam dopiero 6 marca ale nie wiem czy do tej pory bede miec nawet 1 @ niby mam czekac 2 cykle min ale chcialabym sie starac juz po 1 cyklu ... im dluzej bede czekac to boje sie ze sie poddam i pozniej bede sie bardziej bala ba chhwile obecna chyba czuje sie na silach aby sie postarac ale sama nie wiem
 
@julla201003 musisz być dobrej myśli ze lekarz po wizycie się zgodzi na wcześniejsze próby. Wiem co czujesz mi lekarka kazała czekać rok teraz po stracie a ja już nie mogę wytrzymać a minęły dopiero 3 miesiące.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
jagoda87 skoro juz wytrzymalas 3 m, to znaczy ze jestes silna kobieta ja musze wytrzymac do poczatku marca a juz jest ciezko bardziej boje sie odppiwiedzi lekarza ze nie moge ze jest za wczesnie :(
 
mi jak to lekarz powiedzial,,troche pomogli,, wizyte mam dopiero 6 marca ale nie wiem czy do tej pory bede miec nawet 1 @ niby mam czekac 2 cykle min ale chcialabym sie starac juz po 1 cyklu ... im dluzej bede czekac to boje sie ze sie poddam i pozniej bede sie bardziej bala ba chhwile obecna chyba czuje sie na silach aby sie postarac ale sama nie wiem
Hej. Ja poroniłam 13.02 rano w domu dostałam krwawienia w 11tc i pojechałam do szpitala. W szpitalu okazało sie ze ciaza obumarła w 8tg i podali mi tabletki na poronienie. Po kilku godzinach stało sie i zabrali mnie na czyszczenie. Lekarz powiedział ze po pierwszym okresie mogę na nowo starać sie o dziecko.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam chcialam sie poradzic mam ktore mialy taka sama sytuacje jak ja poradzci mi... w niedziele tj.11.02 poronilam samoistnie niezupelnie z usg puste jajo plodowe duzo krwi stracilam i mialam szybkie czyszczenie lekarze po pytaniu ile czekac aby sie ponownie starac odpowiadaja 2-3misiace ale ja nie chce tyle czekac czy jest mozliwr abym po 1 cyklu i oczywiscie po wizycie u ginekolga i stwierdzeniu ze jest dobrze , zaszla w ciaze ? czy jes ryzyko? odczekac i meczyc sie z mysla ze nie wytrzymam ? prosze doradzcie cos
Ja myślę ,ze to zależy od organizmu [emoji53].Ja po poronieniu byłam na kontroli ,żeby sprawdzić czy nie ma pozostałości i endometrium czy się odbudowało.Zalecane miałam poczekać z 5 cykli ,ale nie czekałam tylko od razu, po @ zaczęliśmy starania.Niby lekarz mówił, ze jak za szybko się zajdzie to większe prawdopodobieństwo powtórki.Udało mi się ponownie zajść dopiero po 5 ,albo 6 cyklach więc też nie jest powiedziane ,ze od razu się uda.Co do decyzji to dużo zależy od twojej psychiki czy jesteś gotowa podjąć od razu starania.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Wiolus85
u mnie chyba byla taka sama sytuacja i wlasnie chyba potrzebuje bardziej opini mam ktore sie staraly mimo jakis przykazow i ze sa lekarze ktorzy maja inne zdanie to mi chyba daje sile do walki ze bedzie okej
 
Ja myślę ,ze to zależy od organizmu [emoji53].Ja po poronieniu byłam na kontroli ,żeby sprawdzić czy nie ma pozostałości i endometrium czy się odbudowało.Zalecane miałam poczekać z 5 cykli ,ale nie czekałam tylko od razu, po @ zaczęliśmy starania.Niby lekarz mówił, ze jak za szybko się zajdzie to większe prawdopodobieństwo powtórki.Udało mi się ponownie zajść dopiero po 5 ,albo 6 cyklach więc też nie jest powiedziane ,ze od razu się uda.Co do decyzji to dużo zależy od twojej psychiki czy jesteś gotowa podjąć od razu starania.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej psychicznie jestem gotowa , jest to moja druga ciaza pierwsza ksiazkowa druga zaplanowana i od razu zaskoczylam boje sie ze po poronieniu z tabletka moge sie rozlegulowac :(
 
reklama
jagoda87 skoro juz wytrzymalas 3 m, to znaczy ze jestes silna kobieta ja musze wytrzymac do poczatku marca a juz jest ciezko bardziej boje sie odppiwiedzi lekarza ze nie moge ze jest za wczesnie :(

Jest ciężko ale mam córkę dla której muszę się trzymać.. ale już z jednym lekarzem udało się wynegocjować 6 miesięcy... czekam na wizytę w kwietniu z kolejną lekarką i mam nadzieje ze od połowy kwietnia zaczniemy kolejne starania o dzidziusia..
Musisz być dobrej myśli ze wszystko się dobrze zagoiło i lekarz powie tak


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry