reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Anetka o Rety [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] dobrze,ze wszystko w porządku :).jeszcze trochę i powitasz Adasia :).Nie mogę się doczekać aż napiszesz ze już po wszystkim :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@aga_agi no Ja dalej pozamykana. Według ostaniej @ mam dzisiaj 38t2d a według usg 39t4d także mały rośnie jak na drożdżach. Dzisiaj nawet nie spytałam lekarza o wage i długośś bo od paru dni mam problem z oddychaniem. Dostałam więc od niego skierowanie do szpitala na ekg i to od razu. Więc mąż Mnie odebrał i pojechaliśmy. Po ekg zbadali Mnie pobrali krew podejrzewali, że mogłam przejść cichy atak serca. Po prawie 2godz czekania na wyniki okazało się jednak mylne z tym atakiem na szczęście. Wyszedł stan zapalny mięśni i lekka anemia. Ale naprawdę lekka. I ponoć z tąd te Moje problemy z oddychaniem osłabieniem. Na szczęście jestem w domku i czekam dalej sobie spokojnie na Adasia[emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy :)
 
Hej,
również przeżyłam stratę dziecka na początku stycznia w 10tyg - serce przestało bić, nic mnie nie bolało ani nie krwawiłam, dowiedziałam się dopiero na wizycie kontrolnej ...
Czy warto zrobić sobie jakieś dodatkowe badania przed zajściem w kolejną ciążę ?
Miałam robione jedynie beta hcg, która już jest ok- obecnie mam okres .
I TSH, które wynosi 2,47
Czy warto coś jeszcze zrobić ?
 
Hej,
również przeżyłam stratę dziecka na początku stycznia w 10tyg - serce przestało bić, nic mnie nie bolało ani nie krwawiłam, dowiedziałam się dopiero na wizycie kontrolnej ...
Czy warto zrobić sobie jakieś dodatkowe badania przed zajściem w kolejną ciążę ?
Miałam robione jedynie beta hcg, która już jest ok- obecnie mam okres .
I TSH, które wynosi 2,47
Czy warto coś jeszcze zrobić ?
Witaj przykro mi z powodu Twojej straty. Ja po pierwszym poronieniu nie robiłam zadnych badań.
 
Hej,
również przeżyłam stratę dziecka na początku stycznia w 10tyg - serce przestało bić, nic mnie nie bolało ani nie krwawiłam, dowiedziałam się dopiero na wizycie kontrolnej ...
Czy warto zrobić sobie jakieś dodatkowe badania przed zajściem w kolejną ciążę ?
Miałam robione jedynie beta hcg, która już jest ok- obecnie mam okres .
I TSH, które wynosi 2,47
Czy warto coś jeszcze zrobić ?
Witaj. Przykro mi z powodu Twojej straty. Wiem co czujesz, bo ja dowiedzialam sie, ze serduszko nie bije na usg prenatalnym w 12tc.
Nie robilam zadnych badan. Staralam sie od razu i zaszlam po 2 miesiaczce.

iv09zbmhdpxevirr.png
 
reklama
Hej,
również przeżyłam stratę dziecka na początku stycznia w 10tyg - serce przestało bić, nic mnie nie bolało ani nie krwawiłam, dowiedziałam się dopiero na wizycie kontrolnej ...
Czy warto zrobić sobie jakieś dodatkowe badania przed zajściem w kolejną ciążę ?
Miałam robione jedynie beta hcg, która już jest ok- obecnie mam okres .
I TSH, które wynosi 2,47
Czy warto coś jeszcze zrobić ?
Też przeżyłam stratę w 10 tyg poronienie samoistne i po pierwszej @ zaszłam w kolejną ciążę ...
 
Do góry