reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
@90_natka tak jeszcze do 15 jest troche czasu ,ale już się pogodzilam z myślą, ze jak będzie trzeba to będzie cc.Szkoda mi tylko ,ze mąż nie będzie mógł być przy narodzinach.Plus taki ,ze na Wielkanoc już będziemy w domu [emoji4] z maluszkiem.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AnetaManiak dobrze że spadło choć nadal dość wysokie.. A w szpitalu czekasz na rozwiązanie czy wypiszą Cię do domu?

@alunia87 pewnie, lepiej pogodzić się z myślą o ewentualnym cc bo później łatwiej psychicznie to wszystko znieść :) a jak wszystko będzie dobrze (a na pewno będzie :)) to i tak szybciutko wypiszą Was do domu. Ja rodziłam w czwartek ( skończyło się cc) a w niedzielę już dostałam wypis. Gdyby nie to że mały miał hipotrofię to wyszlibyśmy nawet w sobotę ale neonatolodzy chcieli go jeszcze jedną dobę poobserwować :)
 
Jutro będę miała wywoływany poród. Ciśnienie mimo leków nie jest takie jak być powinno. Mały miał na ctg ciut zbyt niskie ciśnienie. I wzięli Mnie na usg. Według niego wynik, że mały jest w skończonym 40tc. Moje wyniki krwi też nie są idealne. Także podjeli decyzję o wywoływaniu. Ma już stresa[emoji43][emoji43][emoji43]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro będę miała wywoływany poród. Ciśnienie mimo leków nie jest takie jak być powinno. Mały miał na ctg ciut zbyt niskie ciśnienie. I wzięli Mnie na usg. Według niego wynik, że mały jest w skończonym 40tc. Moje wyniki krwi też nie są idealne. Także podjeli decyzję o wywoływaniu. Ma już stresa[emoji43][emoji43][emoji43]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymamy kciuki i czekamy na zdrowego maluszka na świecie :) będzie dobrze :)

p19u3e3kl15uywey.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Jutro będę miała wywoływany poród. Ciśnienie mimo leków nie jest takie jak być powinno. Mały miał na ctg ciut zbyt niskie ciśnienie. I wzięli Mnie na usg. Według niego wynik, że mały jest w skończonym 40tc. Moje wyniki krwi też nie są idealne. Także podjeli decyzję o wywoływaniu. Ma już stresa[emoji43][emoji43][emoji43]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Powodzenia kochana [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji171] [emoji171] [emoji171] [emoji171] [emoji171]

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
reklama
Do góry