reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziś mam 24dc cykle mam 29-30dniowe :) testuje może w środę albo piątek [emoji4] bolało bardzo?? Boję się :(
Czy bolalo? Hmm to jest trudne pytanie bo generalnie to raczej nie boli, raczej po prostu jest nieprzyjemne. Zakładanie tego kulociągu na szyjkę prowadzone jest w znieczuleniu. Także praktycznie wszyscy którzy mieli powiedzą, że boleć to raczej nie boli, nie bój się :) ja natomiast jestem jakimś pechowym wyjątkiem bo mnie bolało bardzo-praktycznie zemdlałam i mało co nie spadlam z łóżka, ale mną się nie sugeruj bo nawet w szpitalu mówili że nigdy nie spotkali się z tym żeby ktoś tak zareagował-jak się okazało po badaniu ja nie reaguje na takie znieczulenie jakie mi podano. Po prostu na mnie nie działa. Ale podkreślali że takie coś zdarza się naprawdę bardzo bardzo rzadko i u nich ja byłam pierwszym takim przypadkiem.
 
reklama
Jejku @Marika92 już 29tydz? ale ten czas leci :) :) ślicznie wyglądasz :)

@MiseryO1 to spróbuj może na jakiś fitness albo teraz ciepło to coś na świeżym powietrzu skoro z pracą ciężko :) zawsze zajmiesz czymś myśli :)
Ale te myśli, że się nie uda, że nie damy rady itp. to chyba wszystkie z nas miały.. :(
Ja z kolei ogólnie wyjść bym chciała bo teraz w kółko w domu, a nawet jak gdzieś wychodzę to praktycznie zawsze z synem albo z dwójką (jak mała nie jest w żłobku).. a tak to niestety ciężko odpocząć psychicznie bo ciągle na pełnym skupieniu, tym bardziej że mój mąż dużo pracuje i nie za bardzo może mnie odciążyć :) i dlatego chyba na pole dance wrócę-zawsze to dwie-trzy godzinki w tygodniu chociaż chwilowego odpoczynku psychicznego. Do pracy wracać bym z kolei nie chciała za bardzo ale muszę ;) bo mimo że mega stresującą to jednak mam dobrą pracę, bogaty socjal i szkoda ją stracić. Także jeszcze trochę i koniec macierzyńskiego i powrót...
Zauwazylam, ze pole dance ostatnio stalo sie bardzo popularne. Mam kolezanke, ktora tez uczeszcza na zajecia. Czyli jestes taka mama na pelen etat. Skoro masz z niej tyle korzysci, to faktycznie ciezko byloby ja tracic. U mnie jest problem, bo przeprowadzilam sie z wiekszego miasta, do malego. I jedyna praca, ktora jest ciagle dostepna, to kasa w supermarkecie. Z umowa - zlecenie.. Wiec to raczej nie urzadza. Zapisalam sie juz do lekarza. 4 maja ide : )
 
Zauwazylam, ze pole dance ostatnio stalo sie bardzo popularne. Mam kolezanke, ktora tez uczeszcza na zajecia. Czyli jestes taka mama na pelen etat. Skoro masz z niej tyle korzysci, to faktycznie ciezko byloby ja tracic. U mnie jest problem, bo przeprowadzilam sie z wiekszego miasta, do malego. I jedyna praca, ktora jest ciagle dostepna, to kasa w supermarkecie. Z umowa - zlecenie.. Wiec to raczej nie urzadza. Zapisalam sie juz do lekarza. 4 maja ide : )
No, jeśli chodzi o pracę to ja w państwówce pracuję więc i umowa, i socjal super no i przede wszystkim kasa zawsze na czas. No ale mega dużo stresu- niestety ludzie nie rozumieją że są sprawy których przeskoczyć się nie da, że my musimy trzymać się ustawy a nie rozliczać jak się podoba i myślą że urzędnik to im robi na złość i potem wielkie pretensje. A już w ogóle to wszystkim się wydaje że praca fajna, kawusie i ploteczka a generalnie praca dla ludzi o mocnych nerwach jak ja to mówię, a ja raczej do takich nie należę choć przez te parę lat praca trochę mnie wyrobiła haha :D
Fajnie że już wizyta umówiona :) oby ten cykl był szczęśliwy! Trzymam kciuki &&
 
O matko dawno mnie nie bylo :) opowiadać co u Was mamuśki i brzuchatki :) u nas wszystko dobrze,no Hania mogłaby spać w dzień dłużej niż tylko 15 minut :) w nocy natomiast śpi pięknie :) nadal karmię piersią :) jupiii a niunia ma 10 tygodni :) jest wesoła i coraz bardziej absorbujaca :)
IMAG1301.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1301.jpg
    IMAG1301.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 459
O matko dawno mnie nie bylo :) opowiadać co u Was mamuśki i brzuchatki :) u nas wszystko dobrze,no Hania mogłaby spać w dzień dłużej niż tylko 15 minut :) w nocy natomiast śpi pięknie :) nadal karmię piersią :) jupiii a niunia ma 10 tygodni :) jest wesoła i coraz bardziej absorbujaca :) Zobacz załącznik 850434
Piękna [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
O matko dawno mnie nie bylo :) opowiadać co u Was mamuśki i brzuchatki :) u nas wszystko dobrze,no Hania mogłaby spać w dzień dłużej niż tylko 15 minut :) w nocy natomiast śpi pięknie :) nadal karmię piersią :) jupiii a niunia ma 10 tygodni :) jest wesoła i coraz bardziej absorbujaca :) Zobacz załącznik 850434
Jaka cudowna [emoji173] [emoji173]
 
reklama
Do góry