reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
@AnetaManiak ty mi tu dupeczko pisz co u Was :) jak Adaś?
Hej. No Ja się ostatnio nie udzielam bo miałam męża w szpitalu. Jest po operacji kręgosłupa. Prawie dwa tygodnie temu stał w kuchni kichnął i dosłownie padł z bólu i już się nie podniósł. Wynosili Go na noszach z domu. Wczoraj wrócił do domu. Operacja się udała. Teraz tylko długa rehabilitacja Go czeka żeby wrócić do 100% sprawności. Ale jesteśmy dobrej myśli[emoji16]
Adaś grzeczny. Nocki dalej przesypia bardzo ładnie. Tylko raz się budzi na karmienie [emoji6][emoji1]także daje mamie pospać. Już taki fajny się robi, te uśmiechy próby gawożenia, aż serce się raduje[emoji7][emoji7][emoji7]a w szczególności jak rano jest nakarmiony ale jeszcze sobie leżymy w łóżku i te uśmiechy do mamusi ah[emoji7][emoji7][emoji7]
 
[emoji1][emoji1][emoji1]
IMG_1524253662943.jpg
IMG_20180426_091846.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1524253662943.jpg
    IMG_1524253662943.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 401
  • IMG_20180426_091846.jpg
    IMG_20180426_091846.jpg
    50,1 KB · Wyświetleń: 395
Hej. No Ja się ostatnio nie udzielam bo miałam męża w szpitalu. Jest po operacji kręgosłupa. Prawie dwa tygodnie temu stał w kuchni kichnął i dosłownie padł z bólu i już się nie podniósł. Wynosili Go na noszach z domu. Wczoraj wrócił do domu. Operacja się udała. Teraz tylko długa rehabilitacja Go czeka żeby wrócić do 100% sprawności. Ale jesteśmy dobrej myśli[emoji16]
Adaś grzeczny. Nocki dalej przesypia bardzo ładnie. Tylko raz się budzi na karmienie [emoji6][emoji1]także daje mamie pospać. Już taki fajny się robi, te uśmiechy próby gawożenia, aż serce się raduje[emoji7][emoji7][emoji7]a w szczególności jak rano jest nakarmiony ale jeszcze sobie leżymy w łóżku i te uśmiechy do mamusi ah[emoji7][emoji7][emoji7]
O kurczę ale historia z Twoim mężem :/ życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Adaś oczywiście cudny kochana :) kawał czlowieczka już z niego :) masz rację,że te uśmieszki są cudowne :)
 
No, jeśli chodzi o pracę to ja w państwówce pracuję więc i umowa, i socjal super no i przede wszystkim kasa zawsze na czas. No ale mega dużo stresu- niestety ludzie nie rozumieją że są sprawy których przeskoczyć się nie da, że my musimy trzymać się ustawy a nie rozliczać jak się podoba i myślą że urzędnik to im robi na złość i potem wielkie pretensje. A już w ogóle to wszystkim się wydaje że praca fajna, kawusie i ploteczka a generalnie praca dla ludzi o mocnych nerwach jak ja to mówię, a ja raczej do takich nie należę choć przez te parę lat praca trochę mnie wyrobiła haha :D
Fajnie że już wizyta umówiona :) oby ten cykl był szczęśliwy! Trzymam kciuki &&
Ty wiesz, ze moja tesciowa ma takie samo zdanie na ten temat ? :D jej sie wydaje, ze ludzie w urzedach tylko siedza i sie na siebie gapia. Ja w sumie rozumiem mniej wiecej o co chodzi. Administracje skonczylam i na praktykach to wcale nie wygladalo tak, jak sie wiekszosci wydaje : )
Zobaczymy. Teraz jutro jade na majowke do domu. Moze tam troche wyluzuje: D
Czyli z tego co widze, masz dwojke, tak ? Trzeciego nie planujesz ? : D
 
@aga_agi tylko czekać, aż będziesz tulić swoje maleństwo.Ja urodziłam w 38 tc a u ciebie bliżej niż dalej [emoji4].
@Marika92 kurcze jeszcze pamiętam wasze dwie kreski, a tu już prawie 30 tc [emoji3] [emoji4],brzuszek śliczny.Tylko czekać, aż wejdę niedługo na BB i będą radosne nowiny.
@DorciaMamaOlka z Hani juz coraz wieksza dziewczynka.Rosnie ci jak na drożdżach [emoji4]. Super,że ładnie przysypia noce.
@90_natka na pewno takie zajęcie dobrze by Ci zrobiły,bo wiem, że macierzyństwo bywa męczące i taka odskocznia dobrze na nas wpływa.

Ja od 2 tygodni siedze sama z Wiktorem, bo Jarek codziennie po 21 w domu.Noce są ciężkie, bo zwykle spi ładnie do północy, a później budzi się często i nie może zasnąć.W dzień śpi po 2 godziny, a jak dłużej to na spacerach, ale jakoś musze to przetrwać, a później może z czasem będzie lepiej.
DSC_0129.JPG
 

Załączniki

  • DSC_0129.JPG
    DSC_0129.JPG
    35,4 KB · Wyświetleń: 315
reklama
@aga_agi tylko czekać, aż będziesz tulić swoje maleństwo.Ja urodziłam w 38 tc a u ciebie bliżej niż dalej [emoji4].
@Marika92 kurcze jeszcze pamiętam wasze dwie kreski, a tu już prawie 30 tc [emoji3] [emoji4],brzuszek śliczny.Tylko czekać, aż wejdę niedługo na BB i będą radosne nowiny.
@DorciaMamaOlka z Hani juz coraz wieksza dziewczynka.Rosnie ci jak na drożdżach [emoji4]. Super,że ładnie przysypia noce.
@90_natka na pewno takie zajęcie dobrze by Ci zrobiły,bo wiem, że macierzyństwo bywa męczące i taka odskocznia dobrze na nas wpływa.

Ja od 2 tygodni siedze sama z Wiktorem, bo Jarek codziennie po 21 w domu.Noce są ciężkie, bo zwykle spi ładnie do północy, a później budzi się często i nie może zasnąć.W dzień śpi po 2 godziny, a jak dłużej to na spacerach, ale jakoś musze to przetrwać, a później może z czasem będzie lepiej.Zobacz załącznik 850944
Oj jak słodko śpi Wikuś :* KOchana ona w nocy śpi ale w dzień rządzi :) szkoda czasu na sen :) i też jestem praktycznie sama z dwójką :) no i Olka do szkoły trzeba zawieźć i odebrać grrrr...Ale dajemy radę :)
IMAG1306.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1306.jpg
    IMAG1306.jpg
    69,7 KB · Wyświetleń: 444
Do góry