reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Zobacz załącznik 922152 Wpadamy tylko powiedzieć, że dziś o 17:00 Kornel skończył pół roku :) Chociaż tu pusto (może to i dobrze;)) to jesteśmy z Wami @mfifi04 Kochana kciuki nadal trzymamy @justys0702 @jagoda87 jak tam Wasze brzuszki @AnetaManiak @90_natka @alunia87 @DorciaMamaOlka buziole przesyłamy
Zobacz załącznik 922153 Zobacz załącznik 922154
Hej Kochana [emoji846]

Dziekuje za pamięć[emoji846]

Kornel jest cudowny[emoji846] czas leci bardzo szybko.

Ja nie mam, czasu kiedy aie obejrzec, bo Lilcia pedzi jak szalona po calym domu, a jak ma drzemke to staram sie cos ogarnac. Zaraz bedzie miala 15 miesięcy[emoji846]

Wyprawka juz wyprana. Jeszcze tylko musze spakować torbe do porodu. No i w końcu mamy wybrane imie. Chyba, ze jeszcze zmienimy zdanie. Ale na chwile obecna rosnie nam mala Oleńka[emoji846]
 
reklama
Ale słodziaki z tych Waszych małych „Mikołajków” :)

@justys0702 hihi Lila daje Ci przedsmak tego co będzie później, że już teraz nie daje Ci nawet chwilkę odpocząć ;) czas pędzi jak szalony, jeszcze chwilka a Oleńka będzie z Wami (swoją drogą śliczne imię :) )

Jak tam u Was dziewczyny, czujecie nadchodzące święta? Ja w tym roku jakoś nie bardzo. Niby już tak blisko, a ja w domu bałagan, w pracy młyn (chociaż teraz jestem na L4 bo mały ma bostonkę).. jedyne co to pierniczki upieczone, bo to nasza mała świąteczna tradycja-Julka wykrawa z ciasta, a potem dekoruje :D
 
My również pozdrawiamy
20181125_181201.jpg
 

Załączniki

  • 20181125_181201.jpg
    20181125_181201.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 368
Córkę stracilam ostatniego dnia 21 tygodnia (11 sierpnia 2018r.) przez błąd lekarski stwierdzono ciążę obumarla. Orgzanim szybko doszedl do siebie i lekarz po 1 miesiączkę kazał od razu sie starac wczoraj doczekalam sie w koncu dwoch kresek na tescie ciążowym.
Witaj przykro mi z powodu straty.
Warto zmienic lekarza.
Powodzenia
 
reklama
Do góry