reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Jesli chodzi o starania to stoja w miejscu. Zobaczymy jak sie sprawy beda miały. Dostałam propozycje awansu wiec sie do niego przygotowuje [emoji3] duzo nauki przedemna. Chce tez isc na prawko. Wiec dzidzius czeka na swoja kolej.
Dzieki ze pytasz [emoji8]
Ja też zawiesiłam broń :) no ale ja teraz już tylko o zdrowie proszę :* fajnie ze się realizujesz :)
 
Ale słodziaki z tych Waszych małych „Mikołajków” :)

@justys0702 hihi Lila daje Ci przedsmak tego co będzie później, że już teraz nie daje Ci nawet chwilkę odpocząć ;) czas pędzi jak szalony, jeszcze chwilka a Oleńka będzie z Wami (swoją drogą śliczne imię :) )

Jak tam u Was dziewczyny, czujecie nadchodzące święta? Ja w tym roku jakoś nie bardzo. Niby już tak blisko, a ja w domu bałagan, w pracy młyn (chociaż teraz jestem na L4 bo mały ma bostonkę).. jedyne co to pierniczki upieczone, bo to nasza mała świąteczna tradycja-Julka wykrawa z ciasta, a potem dekoruje :D
Moze byc ciezko. Ale jakos dam rade[emoji846] nie ja pierwsza nie ostatnia[emoji846] choc troche boje sie poczatku. Jak to wszystko sobie ogarne i zorganizuje.
 
Kochane również i ja życzę wam zdrowych i radosnych Świąt, aby Nowy Rok każda z nas pozytywnie zaskoczył i dał spełnienie i żebyśmy o sobie nigdy nie zapomniały ♡
 
Kochane również i ja życzę wam zdrowych i radosnych Świąt, aby Nowy Rok każda z nas pozytywnie zaskoczył i dał spełnienie i żebyśmy o sobie nigdy nie zapomniały ♡
Tobie rowniez Wszystkiego dobrego. Swiat spedzonych w gronie rodzinnym [emoji182] spelnienia marzen tych malych i tych duzych buziaczki [emoji182][emoji182]
 
reklama
Do góry