reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hejka. No fakt Ja dawno też się nie odzywałam[emoji53]
Adaś rośnie jak na drożdżach. Zdrowy duży. Chodzi, a nawet powiedziałabym, że ostatnio próbuje biegać [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
W poniedziałek skończył roczek [emoji7][emoji7][emoji7]jejku jak to szybko zleciało, aż nie mogę w to uwierzyć.
A tutaj ostatnio to cisza[emoji848][emoji848][emoji848]
A co tam u starających się? Bo chyba jeszcze tutaj takie są.? Zobacz załącznik 947100Zobacz załącznik 947101Zobacz załącznik 947102Zobacz załącznik 947104
Ale slodki :) to prawda,ze czas ucieka jak szalony :( nie mozna go zatrzymac :( dzieci rosna a ja tak sobie zamarzylam po cichu,ze za rok zaczne starania :) poki co dom,praca,budowa domu no i slub ma glowie...ledwo wyrabiam na zakretach :)
 
reklama
Maksio pełzo-raczkuje gdzie się da , wspina się wszędzie i staje na nogi , ciągle się śmieje , dużo gaworzy, wiecznie mnie woła i raczej się że mama to mama [emoji14] obstawiam że będzie chodził przed roczkiem:D A u mnie ogólnie bez zmian :) siedzę z nim w domu i myślę jak to będzie jak wrócę do pracy :o
Bedzie ciezko ...ale tez odetchniesz,bo pojdziesz do ludzi :) na biegiem wszystko i tesknota za Maksiem bedzie na pewno,ale dasz rade :) ja jeszcze jakos ogarniam i czekam na piatek,piateczek,piatunio :D
 
Budowa domu? O to chyba coś Mnie ominęło [emoji848][emoji848][emoji848]
Fajnie nowy start nowe życie! Super!
U Mnie za to nie za ciekawie. Raczej nie obejdzie się bez operacji kręgosłupa[emoji849]zastrzyk nie pomógł rehabilitacje też nie. We wtorek mam wizytę i mam podjąć decyzję. Lekarz mówi, że to nieuniknione bo powinna być już poprawa. A Ja się boję jak cholera [emoji53]
Ale slodki :) to prawda,ze czas ucieka jak szalony :( nie mozna go zatrzymac :( dzieci rosna a ja tak sobie zamarzylam po cichu,ze za rok zaczne starania :) poki co dom,praca,budowa domu no i slub ma glowie...ledwo wyrabiam na zakretach :)
 
Oooo losie moje kochane jestem :D zyje i mam sie dobrze... Wlasnie wrocilam do pracy i nie mam na nic czasu :) Nie pamietam kiedy tu bylam ostatnio :D nawet apki nie mam ale chyba zainstaluje :) Co u nas...no Hania ma juz skonczony roczek :) jest malym lobuzem haha ale takim slodkim do schrupania :) a co U Ciebie? Mow szybko :*
Ale zabale[emoji7] roczek za Wami wiec kiedy nastepne? [emoji57]
U mnie wporzadku. Zaczelam prawko. W pracy na nocki chodze nawet nie jest tak zle jak myslalam
 
Hejka. No fakt Ja dawno też się nie odzywałam[emoji53]
Adaś rośnie jak na drożdżach. Zdrowy duży. Chodzi, a nawet powiedziałabym, że ostatnio próbuje biegać [emoji2957][emoji2957][emoji2957]
W poniedziałek skończył roczek [emoji7][emoji7][emoji7]jejku jak to szybko zleciało, aż nie mogę w to uwierzyć.
A tutaj ostatnio to cisza[emoji848][emoji848][emoji848]
A co tam u starających się? Bo chyba jeszcze tutaj takie są.? Zobacz załącznik 947100Zobacz załącznik 947101Zobacz załącznik 947102Zobacz załącznik 947104
Jaki fajniutki juz. Czyli jest co przy nim robic. A jak Twoje zdrowie?
 
Budowa domu? O to chyba coś Mnie ominęło [emoji848][emoji848][emoji848]
Fajnie nowy start nowe życie! Super!
U Mnie za to nie za ciekawie. Raczej nie obejdzie się bez operacji kręgosłupa[emoji849]zastrzyk nie pomógł rehabilitacje też nie. We wtorek mam wizytę i mam podjąć decyzję. Lekarz mówi, że to nieuniknione bo powinna być już poprawa. A Ja się boję jak cholera [emoji53]
Ojej teraz doczytalam[emoji44]
 
Ale zabale[emoji7] roczek za Wami wiec kiedy nastepne? [emoji57]
U mnie wporzadku. Zaczelam prawko. W pracy na nocki chodze nawet nie jest tak zle jak myslalam
Kochana ja czekam na Twojego bobaska ;) nockiii? O matko bosko to chyba nie dla mnie :) ja pracuje od 7 do 15 i padam wieczorami na twarz,bo wiadomo,ze nie odpoczne bo codzienne obowiazki trzeba wykonac,i dzieci ogarnac :)
 
Kochana ja czekam na Twojego bobaska ;) nockiii? O matko bosko to chyba nie dla mnie :) ja pracuje od 7 do 15 i padam wieczorami na twarz,bo wiadomo,ze nie odpoczne bo codzienne obowiazki trzeba wykonac,i dzieci ogarnac :)
Chyba sie do nich przyzwyczailam. Ale wiecej jak 3 w tyg. Nie dam rady[emoji58]
 
reklama
Czesc,nie wiem zabardzo czy to dobre forum dla mnie,moze jakis link do innego?w kazdym razie dzis sie dowiedzialam ze u mojego fasolka serce juz nie bije:(ciaza sie nie rozwinela,duza roznica w terminach okresu z usg.pojechalam do szpitala bo
zauwazylam rano male brazowe plamki.jestem zalamana,bardzo boje sie poronienia,tych boli i krwi oraz ze sie skonczy zabiegiem a chcialabym sie zaczac starac.mieszkam w uk i poza oddzialem ciazowym to lekarza tu nie zobacze.narazie lezez i placze i nie moge w to uwierzyc
 
Do góry