reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Pokaż brzuszek:happy2:
Aneta dupek miał pomóc w regulacji i skróceniu cyklu. Zawsze działał, ale coś teraz się zmieniło...
A masz jakąś teraz wizyte kontrolna u gina zeby to skonsultowac? Kurcze troche dziwne ze zawsze dzialalo a teraz nie. Chociaz powiem Ci szczerze ze mi przy blizniakach wyszly 3 testy negatywne co pare dni i dopiero czwarty słaba kreska. Nie pamietam po ilu dniach juz. W kazdym razie wiedziałam ze jestem w ciąży mimo negatywnych testow bo zawsze okres jak w zegarku mialam.


 
Przyłączam sie do Baslan, rozmaryn pięknie wyglądasz :)

Ja tez jestem dziewczynki :) u mnie bez zmian. W poniedzialek diabetolog jak co dwa tyg a we wtorek gin jak co tydzien. Na pewno ktg bedzie a resztę zobaczymy. W kazdym razie z ta moja szyjka musze sie co tydzien do kontroli meldowac.

Anetka jak sie ma Twoja szyjka, zakładali Ci szef czy tylko obserwują ?

My w tym miesiacu postanowiliśmy spróbować, ale jeszcze za wczasu na testy, i tak szczerze to watpie by się udało. Nie mniej jednak martwi mnie ta szyjka dlatego anetko Cię wypytuję,
 
Przyłączam sie do Baslan, rozmaryn pięknie wyglądasz :)



Anetka jak sie ma Twoja szyjka, zakładali Ci szef czy tylko obserwują ?

My w tym miesiacu postanowiliśmy spróbować, ale jeszcze za wczasu na testy, i tak szczerze to watpie by się udało. Nie mniej jednak martwi mnie ta szyjka dlatego anetko Cię wypytuję,
Na razie co tydzien każą mi do kontroli przychodzic. Tydz lekarz mi mowil ze jest ponad 3 cm i jeszcze miesci sie w normie. Zobaczymy co jutro powie na kontroli. Mam nadzieje ze nie jest zle :) powodzenia w tym cyklu :) koniecznie daj znac jak wynik :)


 
A masz jakąś teraz wizyte kontrolna u gina zeby to skonsultowac? Kurcze troche dziwne ze zawsze dzialalo a teraz nie. Chociaz powiem Ci szczerze ze mi przy blizniakach wyszly 3 testy negatywne co pare dni i dopiero czwarty słaba kreska. Nie pamietam po ilu dniach juz. W kazdym razie wiedziałam ze jestem w ciąży mimo negatywnych testow bo zawsze okres jak w zegarku mialam.


Czytałam, że do 14 dni może przyjść, jak nie będzie to dzwonię do gina i niech mówi co dalej. Ciąży raczej nie ma, bo owu też nie było wg usg :(
 
reklama
Dziewczyny a ja jednak mam coś z głową zrobiłam test na 5 dni przed spodziewana @ tzn dziś nie wiem co mnie pokusiło wyszła druga blada kreska nie wiem czy to dalej jest ta kreska po poronieniu czy ciążowa ;(
Nie wiem czy iść na betę się znów kloc i czekać znów co dwa dni na wynik czy odpuścić poczekać kilka dni i zrobić kolejny test...wiem mam coś z głową ;(
Przepraszam ze tak z biegu ale musiałam się wygadac :/
 
Do góry