reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej dziewczyny ! nie widzę starego towarzystwa ale mam nadzieje ze zaglądacie ;) parę długich tygodni mnie nie było, ale wracam pełna nadziei bo udało się nam! wczoraj test II kreski a dziś beta 53.2 w środę powtórka mam nadzieje ze tym razem będzie ładnie rosła a ta ciaza skończy się dla nas pomyślnie :)
 
reklama
Hej dziewczyny ! nie widzę starego towarzystwa ale mam nadzieje ze zaglądacie ;) parę długich tygodni mnie nie było, ale wracam pełna nadziei bo udało się nam! wczoraj test II kreski a dziś beta 53.2 w środę powtórka mam nadzieje ze tym razem będzie ładnie rosła a ta ciaza skończy się dla nas pomyślnie :)
Czyli bedzie czwarte? :D
Super! Tak planowaliscie zawsze zeby miec duza rodzine, czy sie pomysl "wyklul" w trakcie? ;)
Pytam, bo sama bardzo chce miec trzecie i wcale nie jestem pewna, czy pozniej stwierdze, ze juz mam dosc :rolleyes2::-D
 
Hej dziewczyny ! nie widzę starego towarzystwa ale mam nadzieje ze zaglądacie ;) parę długich tygodni mnie nie było, ale wracam pełna nadziei bo udało się nam! wczoraj test II kreski a dziś beta 53.2 w środę powtórka mam nadzieje ze tym razem będzie ładnie rosła a ta ciaza skończy się dla nas pomyślnie :)
Poza tym jesli by mi sie teraz udalo zajsc w ciaze, to mialabym trojke z identyczna roznica wieku jak u Ciebie ;) Zapewne tez 3 dziewczynki, bo my tylko babki potrafimy "robic" ;) :biggrin2:
 
Hej dziewczyny ! nie widzę starego towarzystwa ale mam nadzieje ze zaglądacie ;) parę długich tygodni mnie nie było, ale wracam pełna nadziei bo udało się nam! wczoraj test II kreski a dziś beta 53.2 w środę powtórka mam nadzieje ze tym razem będzie ładnie rosła a ta ciaza skończy się dla nas pomyślnie :)
moje gratulacje, oby tym razem bylo wszystko ok :)
 
Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Wyszłam od lekarza. Całe szczęście mojej zwolniło się miejsce [emoji38]
Z przyjemnością oświadczam, że wracam do domu molestować mojego K. gdyż jest wielki pęcherzyk po prawej stronie czekający na pęknięcie!!!!
Czyli dobrze czułam wczoraj ta prawa stronę!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
No to do dzieła :D
 
Manki3 właściwie to piąte, czwarte niestety straciliśmy 26 sierpnia tego roku :(
Miejmy nadzieje ze tym razem roboczek się zadomowi. ten cykl był wspomagany clo wiec mam pewne obawy. jak narazie mam 2×2 luteina 1×2 acard i kwas foliowy. lekarz patrzy optymistycznie
Hmm no i ja jestem ciekawa czy u nas tez będzie znów dziewczynka, w sumie nie wiem co bym wolała z jednej strony fajnie było by mieć synka ale przyzwyczaiłam się do samych dziewczynek w domu i uwielbiam być mama córek-sukienki, gumeczki ☺ będę się cieszyć i z synka i z córci oby tylko szczęśliwie się skończyło. jeśli się uda to dwie córki mam z listopada a dwie/dwoje będę miała z lipca w sumie przerywa co 2-2,5 roku ;) a duża rodzinkę chciałam, no może nie aż tak duża, Wiedziałam ze trójkę chce napewno a czwarte wyszło w planach po narodzinach trzeciej ;)
Luxourius-nie dziękuję żeby nie zapeszać :) zwariuje do środy by zobaczyć jak ta beta rosnie, no a w przyszłą środę lekarz...
 
Manki3 właściwie to piąte, czwarte niestety straciliśmy 26 sierpnia tego roku :(
Miejmy nadzieje ze tym razem roboczek się zadomowi. ten cykl był wspomagany clo wiec mam pewne obawy. jak narazie mam 2×2 luteina 1×2 acard i kwas foliowy. lekarz patrzy optymistycznie
Hmm no i ja jestem ciekawa czy u nas tez będzie znów dziewczynka, w sumie nie wiem co bym wolała z jednej strony fajnie było by mieć synka ale przyzwyczaiłam się do samych dziewczynek w domu i uwielbiam być mama córek-sukienki, gumeczki ☺ będę się cieszyć i z synka i z córci oby tylko szczęśliwie się skończyło. jeśli się uda to dwie córki mam z listopada a dwie/dwoje będę miała z lipca w sumie przerywa co 2-2,5 roku ;) a duża rodzinkę chciałam, no może nie aż tak duża, Wiedziałam ze trójkę chce napewno a czwarte wyszło w planach po narodzinach trzeciej ;)
Luxourius-nie dziękuję żeby nie zapeszać :) zwariuje do środy by zobaczyć jak ta beta rosnie, no a w przyszłą środę lekarz...
Bedzie dobrze!
No ja tez w sumie przez chwile miala trzecia corcie :(
Mam nadzieje, ze bedzie tez czwarta, albo pierwszy synek, wszytko mi jedno juz naprawde.
A dlaczego mialas wspomagane te cykle?
 
Manki3 w sumie żeby wspomóc naturę. miałam owulacje ale tak na wspomaganie dostałam po pół tabletki przez 6 dni.
Ojej to już pozna ciaza była ze znałam płeć ? ja stracilam ciążę w 9 tc. ale zarodek od 6 tygodnia się nie rozwijał...
 
Hej dziewczyny ! nie widzę starego towarzystwa ale mam nadzieje ze zaglądacie ;) parę długich tygodni mnie nie było, ale wracam pełna nadziei bo udało się nam! wczoraj test II kreski a dziś beta 53.2 w środę powtórka mam nadzieje ze tym razem będzie ładnie rosła a ta ciaza skończy się dla nas pomyślnie :)
Gratuluję! [emoji178] Super wieści [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dziś zamówiłam na allegro paczkę 20 testów ciążowych [emoji12] Bo głupio tak do apteki ciągle biegać i zapasy im wykupować... Ostatnio opróżniłam im cały zapas BOBO TEST DUO [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry