reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Jeszcze młoda jesteś, masz czas [emoji4] W przeciwieństwie do mnie [emoji23] Nie chcę być pacjentką geriatryczną [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
I to mi sie podoba ze zaszlam tak szybko w ciaze i mam juz dziecko tylko z roku na rok robi sie wieksza roznica wiekowa:/ ale swiadomie zrobilismy taka roznice zeby lepiej zajac sie corka bo potrzebowala stanowczej, wiekszej opieki.. Juz jest fajna 6letnia dziewczynka i juz gada o rodzenstwie.. Zobaczysz uda sie nam. Musimy w to wierzyc:*
 
Hej dziewczyny ! nie widzę starego towarzystwa ale mam nadzieje ze zaglądacie ;) parę długich tygodni mnie nie było, ale wracam pełna nadziei bo udało się nam! wczoraj test II kreski a dziś beta 53.2 w środę powtórka mam nadzieje ze tym razem będzie ładnie rosła a ta ciaza skończy się dla nas pomyślnie :)
Suuuuuper bardzo mocno ściskam i mocno trzymam kciuki za nudne 8 miesięcy ciąży :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Manki3 w sumie żeby wspomóc naturę. miałam owulacje ale tak na wspomaganie dostałam po pół tabletki przez 6 dni.
Ojej to już pozna ciaza była ze znałam płeć ? ja stracilam ciążę w 9 tc. ale zarodek od 6 tygodnia się nie rozwijał...
Nie az tak pozna, bo w 9 tygodniu przestala sie rozwijac, no ale widzialam juz malenkie raczki, nozki... niby wiedzielismy, ze pierwszy trymestr jest najgorszy pod wzgledem poronien, ale do samego konca wszystko niby bylo ok. Plec znamy, bo robili kariotyp po lyzeczkowaniu.
 
I to mi sie podoba ze zaszlam tak szybko w ciaze i mam juz dziecko tylko z roku na rok robi sie wieksza roznica wiekowa:/ ale swiadomie zrobilismy taka roznice zeby lepiej zajac sie corka bo potrzebowala stanowczej, wiekszej opieki.. Juz jest fajna 6letnia dziewczynka i juz gada o rodzenstwie.. Zobaczysz uda sie nam. Musimy w to wierzyc:*
Wiem coś o różnicy, mój niedługo 8 lat będzie miał...i już ze 3 lata się upomina o rodzeństwo [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde dziewczyny zgłupiałam... Najpierw ten prawy jajnik bolał i byłam pewna że to TO, ale dziś lewy tak mi dał popalić że chyba jednak z lewego poszło... A może być tak że oba wypuściły mi komórki w dwudniowym odstępie? [emoji12] Może będą bliźniaki [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde dziewczyny zgłupiałam... Najpierw ten prawy jajnik bolał i byłam pewna że to TO, ale dziś lewy tak mi dał popalić że chyba jednak z lewego poszło... A może być tak że oba wypuściły mi komórki w dwudniowym odstępie? [emoji12] Może
będą bliźniaki [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Kasiu trzymam kciuki tak by było najlepiej od razu większą rodzina o dwóch bobaskow ☺
Powiem Ci ze ja bardzo byłam wcześniej nastawiona negatywnie na bliźniaki a teraz po tym co przeszłam zmieniłam zdanie o 100%☺i jakby były bliźniaki cieszyła bym się bardzo ☺
Wiesz co będziemy miały podobne daty @ w grudniu tylko ze ja będę na swoja czekała z niecierpliwością i odrazu zaczynamy starania a Tobie życzę jej brak i dwóch kreseczek ☺
 
Kasiu trzymam kciuki tak by było najlepiej od razu większą rodzina o dwóch bobaskow [emoji5]
Powiem Ci ze ja bardzo byłam wcześniej nastawiona negatywnie na bliźniaki a teraz po tym co przeszłam zmieniłam zdanie o 100%[emoji5]i jakby były bliźniaki cieszyła bym się bardzo [emoji5]
Wiesz co będziemy miały podobne daty @ w grudniu tylko ze ja będę na swoja czekała z niecierpliwością i odrazu zaczynamy starania a Tobie życzę jej brak i dwóch kreseczek [emoji5]
Dziękuję kochana [emoji178] Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i że nie będzie to spowodowane tylko moimi ogromnymi nadziejami [emoji16] A Tobie życzę powodzenia w przyszłym cyklu! [emoji110][emoji178]
Co do bliźniąt to naprawdę byłabym przeszczęśliwa gdyby się okazało że będzie podwójne szczęście [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry